flyfishingwingshootingexpo.com

Kur'an'i Sesleniş 2

YAYIN TARİHİ 2003-06-01
DOSYA BOYUTU 3,26
ISBN 9757138452
DİL TÜRK
YAZAR Osman Kayaer
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kur'an'i Sesleniş 2 PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Osman Kayaer. Okumak Kur'an'i Sesleniş 2 çevrimiçi şimdi çok kolay!

Kur'an üzerinde çalışmak, hele onun ne demek istediği hakkında söz söylemek zannedildiğinden çok daha zordur. Kur'an, kendi ifadesi ile söyleyecek olursak insana ağır bir yük yüklemiştir. Bunun farkına vardığınız andan itibaren işiniz zorlaşmaktadır. Özellikle, hedef seçtiğiniz kesim dini öğretim almamış, sadece inancından ötürü ona ilgi duyan samimi insanlar ise sorumluluğunuz bir kat daha artmakta ve yükünüz daha da ağırlaşmaktadır. Çünkü bu kesim, genel olarak okuduğuna inanır ve ondan başka görü?lerin varlığını merak ederek araştırmaya giri?mez. Bu sebeple hedeflediıimiz kesimin rahat anlayabileceıi bir üslup kullanmaya çalıştık. Esasen biz, bu kitapta bir meal peşinde değiliz. Bizim amacımız sadece surelerde işlenen konulara dikkat kesilmek ve Kur'an'ın neler demek istediği hakkında söz söylemektir. Bu çalışma, bir çeşit tefsire giriş ve Kuran'ın güncel okunuşu denilebilecek bir gayrettir.

... Kur'an, kendi ifadesi ile söyleyecek olursak insana ağır bir yük yüklemiştir ... Kuranî Sesleniş II Osman Kayaer ... . Bunun farkına vardığınız andan itibaren işiniz zorlaşmaktadır. Kur'ani sesleniş 2. Kitap Bilgisi. Bizim amacımız sadece surelerde işlenen konulara dikkat kesilmek ve Kur'an'ın neler demek istediği hakkında söz söylemektir. 12 TL. Kur'an, kendi ifadesi ile söyleyecek olursak insana ağır bir yük yüklemiştir. Bunun farkına vardığınız andan itibaren işiniz zorlaşmaktadır. Esasen biz ... Kurani Sesleniş 2 ... . Bunun farkına vardığınız andan itibaren işiniz zorlaşmaktadır. Esasen biz, bu kitapta bir meal peşinde değiliz. Bizim amacımız sadece surelerde işlenen konulara dikkat kesilmek ve Kur'an'ın neler demek istediği hakkında söz söylemektir. Kur'ani Sesleniş-2. Yeni. Ürün Bilgisi. Kur'an üzerinde çalışmak, hele onun ne demek istediği hakkında söz söylemek zannedildiğinden çok daha zordur. 12 TL. Kur'an, kendi ifadesi ile söyleyecek olursak insana ağır bir yük yüklemiştir. Bunun farkına vardığınız andan itibaren işiniz zorlaşmaktadır. Kur'ani Sesleniş-2. Yeni. Ürün Bilgisi. Kur'an üzerinde çalışmak, hele onun ne demek istediği hakkında söz söylemek zannedildiğinden çok daha zordur....