flyfishingwingshootingexpo.com

Minyatürlerle Nasreddin Hoca Manzum Fıkralar

YAYIN TARİHİ 2017-06-23
DOSYA BOYUTU 8,25
ISBN 6051744414
DİL TÜRK
YAZAR Prof. Dr. Mahmut Kaya
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Minyatürlerle Nasreddin Hoca Manzum Fıkralar PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. Mahmut Kaya. Okumak Minyatürlerle Nasreddin Hoca Manzum Fıkralar çevrimiçi şimdi çok kolay!

Yüzyıllardır Anadolu sözlü kültürümüzün en belirgin sîmâlarından olan Nasreddin Hoca’nın kalenderliği, sevecenliği ve bilge kişiliği yanında nükte ve fıkralarıyla Türk milletinin mizah dehâsını temsil ettiğinde kuşku yoktur.Mizah kültürümüzün en çarpıcı örneklerini teşkil eden bu fıkralar güldürücü ve eğlendirici olduğu kadar kırmadan uyarıcı, eğitici, yol gösterici; kimi zaman düşündürücü ve çelişkilere vurgu yaparak alay edici; bazen de hazır cevap şeklinde her yaştan insanımızın zevk aldığı birer zerâfet örneğidir.Selçuklu dönemi stilinde hazırlanan minyatürlerle âdeta tablolaştırarak ve temaşa sanatımızın güzel bir numûnesi olarak hazırladığımız “Minyatürlerle Nasreddin Hoca Manzum Fıkralar”ı sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

... sanatımızın güzel bir numûnesi olarak hazırladığımız "Minyatürlerle Nasreddin Hoca Manzum ... Minyatürlerle Nasreddin Hoca Manzum Fıkralar ... ... Prof. Dr. Mahmut Kaya. Yüzyıllardır Anadolu sözlü kültürümüzün en belirgin sîmâlarından olan Nasreddin Hoca'nın kalenderliği... : Mahmut Kaya. Minyatürlerle Nasreddin Hoca Manzum Fıkralar Damla Yayınevi | 9786051744414. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Minyatürlerle ... Minyatürlerle Nasreddin Hoca Manzum Fıkralar - Prof. Dr. Mahmut... ... . Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Minyatürlerle Nasreddin Hoca Manzum Fıkralar... Daha Fazla Bilgi. Minyatürlerl...