flyfishingwingshootingexpo.com

Darbeli Günlük

YAYIN TARİHİ 2014-01-16
DOSYA BOYUTU 11,28
ISBN 6051278582
DİL TÜRK
YAZAR Oğuz İnan
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Darbeli Günlük PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Oğuz İnan. Okumak Darbeli Günlük çevrimiçi şimdi çok kolay!

“Darbeli” Günlük; çünkü mesleki zorlukların ve gönül kırgınlıklarının yoğun yaşandığı yaklaşık dört yıllık hengâmede yazıldı.Bir dağ köyünde minik yüreklere umut aşılaması beklenen bir öğretmenin yaşadığı umutsuzluklar, düş kırıkları ve yorgunluğun anlatıldığı satırlar.Uzun geceleri meşhur olan bir vilayetin yüksek rakımlı bir tepesinde, yılın beş ayında beyaza baka baka yazıldı. Yazılmasa da olurdu belki. Hatta yazılmasa daha iyi olurdu diyenlerin çıkacağı da muhakkak. Fakat eğer yazılmasaydı yüreğimde biriken sancılar bir ur misali tüm ömrümü yok etmeye yetecek büyüklüğe ulaşacaktı. Yaza yaza unuttum tüm sancılarımı…Yazdıkça mutlu oldum ve yılların sancılarıyla darbelenen yüreğimden sızan kelimelerin ortaya çıkardığı sonuç bir darbeli günlük oldu.

...rgınlıklarının yoğun yaşandığı yaklaşık dört yıllık hengâmede yazıldı ... Darbeli Günlük | Katalog ... . Edebiyat /. Anlatı /. Darbeli Günlük. Darbeli Günlük. Oğuz İnan. Yayınevi: Cinius Yayınları. en uygun Darbeli Günlük fiyatlarını tek adreste bul tıkla en ucuzunu satın al.Tüm Anlatı Kitapları modellerini incele.Bumudur.com sizin için piyasadaki tüm fiyatları karşılaştırdı. 18.75 TL. Yaza yaza unuttum tüm sancılarımı Yazdıkça mutlu oldum ve yılların sancılarıyla darbelenen yüreğimden sızan kelimelerin ortaya çıkardığı sonuç bir darbeli günlük oldu. Yazdıkça mutlu oldum ve yılların sancılarıyla darbelenen yüreğimden sızan k ... Darbeli Günlük ... . Yazdıkça mutlu oldum ve yılların sancılarıyla darbelenen yüreğimden sızan kelimelerin ortaya çıkardığı sonuç bir darbeli günlük oldu. (Tanıtım Bülteninden). Darbeli Günlük Oğuz İnan. Darbeli Günlük kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz....