flyfishingwingshootingexpo.com

Rüzgara Karşı

YAYIN TARİHİ 2019-06-28
DOSYA BOYUTU 10,6
ISBN 6058307131
DİL TÜRK
YAZAR Juliana Buhring
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Rüzgara Karşı PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Juliana Buhring. Okumak Rüzgara Karşı çevrimiçi şimdi çok kolay!

Rüzgara Karşı, bisiklete ilk kez 30 yaşındayken binmesine karşın sekiz aylık antrenman ile Guinness Rekorlar Kitabı’na giren Juliana Buhring’in ilham verici hikayesini anlatıyor. 2012 yılında dünyanın çevresini bisikletle en kısa sürede dolaşan ilk kadın ünvanını kazanan Juliana Buhring’in rekoru henüz kırılamadı. 2013 yılında, Avrupa’nın en uzun ve zor desteksiz yarışı olan Londra-İstanbul arasında gerçekleştirilen Kıtalararası Bisiklet Yarışı’nda mücadele eden tek kadındı ve 9. oldu. 2014 yılında ilk defa yapılan Trans Am Bisiklet Yarışı’na da katıldı ve 7.137 kilometreyi 20 gün ve 23 saatte tamamlayarak genel klasmanda 4. oldu. Juliana Buhring bugün dünyanın en güçlü kadın ultra-dayanıklılık yarışçılarından biri olarak kabul ediliyor.

...diyor Ne zaman öpüceğini bilmeden hep seviyorum rüzgarı hep essin istiyorum ... Rüzgara Karşı - Bir Osman Sıfır Dünyalı ... ... İngilizce Türkçe online sözlük Tureng. Kelime ve terimleri çevir ve farklı aksanlarda sesli dinleme. upwind rüzgara karşı back and fill rüzgara karşı volta vurmak ne demek. #13007483 entry adresi şikayet et. 2. (bkz: rüzgara karşı işeyen adam). kendini milyon kişilik orduya karşı tek kılıçla koşan savaşçı gibi hisseden adam. Ümmüşen Rüzgara Karşı.. Videosunu İzlemek için İzlesene.com'a Tıkla! ... Rüzgara Karşı - Ekşi Sözlük ... . Ümmüşen Rüzgara Karşı.. Videosunu İzlemek için İzlesene.com'a Tıkla!...