flyfishingwingshootingexpo.com

Borges'le Söyleşiler

YAYIN TARİHİ 2009-05-19
DOSYA BOYUTU 5,17
ISBN 9757819547
DİL TÜRK
YAZAR
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Borges'le Söyleşiler PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır . Okumak Borges'le Söyleşiler çevrimiçi şimdi çok kolay!

Büyük yazarlar büyük okurlardır. Borges her şeyden önce büyük bir okurdur. Dünya edebiyatını hatmetmiş capcanlı bir hafıza. Okurunu dünya edebiyatının en tenha köşelerinden en ışıltılı merkezlerine kadar baş döndürücü bir yolculuğa çıkarır Borges. Bu okuma serüveninin sonunda artık asla başladığınız yerde değilsinizdir. Kimlere uğrayıp sıcak bir hatır sormaz ki edebiyatın bu usta rehberi: Chesterton, Poe, Kafka, Shaw, Wilde, Kipling, Casares, Carrol, Stevenson, Dante, Bin Bir Gece Masalları, Beowulf, İskandinav sagaları, Melville, Shakespeare, Cervantes, Lugones, Coleridge, Wells, Whitman, Yeats, Emerson, De Quincey, ve diğerleri. Alastair Reid, tam da bu yüzden, hiç Borges okumamış bir zihin edebi anlamda bekaretini muhafaza ettiğini söyler. Borges'le tanışmış olanlar veya tanışmayı düşünenler veyahut da Borges'e henüz yolu düşmeyenler, bu söyleşilerde kendinden çok daha değerli bulduğu yazarlar ve eserleri üzerine konuşan hoş sohbet ve mütevazı bir Borges'le karşılaşacaklar: yirminci yüzyıl bilgesi ve beyefendisi, dünya edebiyatını yeni maceralara taşıyan hikayelerinin kalitesinden emin olamayan tedirgin deha, politikada acemi, dil işçisi, ironi ustası Borges'le.Bu kitap "Borges-severler" ve Borges'i her yönüyle tanımak isteyenler için olmazsa olaz bir kitap.

...e Söyleşiler Kalemin muhteşem ve tekrarlanamaz ustasından, gezegendeki en popüler Borges'le Söyleşiler Web sitemizden ücretsiz okuyabileceğiniz bu harika kitabı hala ekleyebilirsiniz ... Borges'le Söyleşi ... . Büyük yazarlar büyük okurlardir. Borges her seyden önce büyük bir okurdur. Ürün Adı: Borges'le Söyleşiler Ürün Kodu: 9789757819547 Basım Yılı: 2009.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt... Borges her şeyden önce büyük bir okurdur. taşıyan hikayelerinin kalitesinden emin olamayan tedirgin deha, politikada acemi, dil işçisi, ironi ustası Borges`le.Bu kitap `Borges-sev ... Paradigma Yayınları Borges'le Söyleşiler Kolektif ... ... Borges her şeyden önce büyük bir okurdur. taşıyan hikayelerinin kalitesinden emin olamayan tedirgin deha, politikada acemi, dil işçisi, ironi ustası Borges`le.Bu kitap `Borges-severler` ve....