flyfishingwingshootingexpo.com

İlk Önce Yıldızları Gördüm

YAYIN TARİHİ 2014-01-16
DOSYA BOYUTU 6,56
ISBN 6051278551
DİL TÜRK
YAZAR Meral Şurabatır
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin İlk Önce Yıldızları Gördüm PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Meral Şurabatır. Okumak İlk Önce Yıldızları Gördüm çevrimiçi şimdi çok kolay!

45 saniyede harabeye dönen bir ülke.Enkazın altında yaşam savaşı veren genç bir kız.17 Ağustos, 1999… Eskişehir’de güzel bir yaz günü. Genç bir voleybolcu olan Meral Şurabatır o akşam sekiz katlı binanın dördüncü katındaki evine girdiğinde, ertesi gün nasıl bir dünyaya gözlerini açacağını en korkunç kâbuslarında bile göremezdi. O gece çatırdayan şey sadece yer kabuğu olmayacaktı. Kısa bir süre içerisinde on binlerce beden, milyonlarca ruh paramparça olacaktı.Bazıları ise o gece hayatın ne kadar kıymetli olduğunu en acı şekilde öğreneceklerdi. Meral Şurabatır enkazda geçen yirmi saat içerisinde hayatındaki en değerli şeylere veda edecek ve sonunda yıldızları gördüğünde yeni bir dünyaya, yepyeni bir insan olarak gözlerini açacaktı.

...düm. Meral Şurabatır. Yayınevi: Cinius Yayınları ... Ilk Önce Yıldızları Gördüm - Meral Şurabatır ... . TÜRKİYE'yi yasa boğan 17 Ağustos 1999 tarihindeki Marmara depreminde, Eskişehir'de 32 kişinin öldüğü 14 kişinin yaralandığı yıkılan 7 katlı Tarhan Apartmanı'nda ağabeyi ve teyzesini kaybeden... ...Şurabatır enkazda geçen yirmi saat içerisinde hayatındaki en değerli şeylere veda edecek ve sonunda yıldızları gördüğünde yeni bir dünyaya, yepyeni bir İlk Önce Yıldızları Gördüm ile ilgili kitaplar. ...her şeyden önce eserin yazılmasına ilham verm ... İlk Önce Yıldızları Gördüm | bkmkitap.com ... . ...her şeyden önce eserin yazılmasına ilham vermiş o "ilk" fikirden çok az bahseder. hayatındaki en değerli şeylere veda edecek ve sonunda yıldızları gördüğünde yeni bir dünyaya, yepyeni bir insan... İlk Önce Yıldızları Gördüm kitabı pdf indirmek için geldiniz. 2015-11-17 yılında yayınlanan İlk Önce Yıldızları Gördüm , 1. Baskı ve Anı (Hatırat) kategorisinde yer almaktadır. TÜRKİYE'yi yasa boğan 17 Ağustos 1999 tarihindeki Marmara depreminde, Eskişehir'de 32 kişinin öldüğü 14 kişinin yaralandığı yıkılan 7 katlı Tarhan... ...kendisi de 20 saat sonra sağ olarak çıkarılan 29 yaşındaki Meral Şurabatır, enkaz altında yaşadıklarını anlattığı 'İlk Önce Yıldızları Gördüm' isimli kitabını okurları için imzaladı. 8.50 TL. Meral Şurabatır enkazda geçen yirmi saat içerisinde hayatındaki en değerli şeylere veda edecek ve sonunda yıldızları gördüğünde yeni bir dünyaya, yepyeni bir insan olarak gözlerini açacaktı. 7 TL. İlk Önce Yıldızları Gördüm-Cinius Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. İlk Önce Yıldızları Gördüm - Cinius Yayınları - 9786051278551 - Meral Şurabatır - %34 indirimli - 45 saniyede harabeye dönen bir ülke. İlk Önce Yıldızları Gördüm. KAPAT. %30 indirimli. 7 TL. Meral Şurabatır enkazda geçen yirmi saat içerisinde hayatındaki en değerli şeylere veda edecek ve sonunda yıldızları gördüğünde yeni bir dünyaya, yepyeni bir insan olarak gözlerini açacaktı. Meral Şurabatır enkazda geçen yirmi saat içerisinde hayatındaki en değerli şeylere veda edecek ve sonunda yıldızları gördüğünde yeni bir dünyaya, yepyeni bir insan olarak gözlerini açacaktı. Şurabatır, kitabına ' İlk Önce Yıldızları Gördüm' adını verdiğini şöyle anlattı: " Deprem olmadan önce o yıldızlar beni çok korkutmuştu. Çünkü o gece ürkütücü bir gökyüzü vardı....