flyfishingwingshootingexpo.com

Ruh ve Kaos

YAYIN TARİHİ 2000-11-09
DOSYA BOYUTU 8,73
ISBN 9754682968
DİL TÜRK
YAZAR Walter von Lucadou
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Ruh ve Kaos PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Walter von Lucadou. Okumak Ruh ve Kaos çevrimiçi şimdi çok kolay!

Dünyanın hemen hemen tüm ülkelerinde, paranormal fenomenlerin gerçekliğine inananların sayısı sanılanın çok üzerinde, Yazar, bu inananlar ve meraklılar kitlesinin kabarık sayısına karşın, paranormal fenomenler ile uğraşan bilim insanı sayısının sanılanın çok altında olduğunu vurguluyor. Reenkarnasyona inananların çokluğu, poltegeist, psikokinezi, telepati, durugörü ve kehanet olaylarına gösterilen ilgi, ruhun (psişik varlığın) bilimsel incelemelerin ve araştırmaların nesnesi olma zamanının çoktan geldiğini gösteriyor. Bunlar, parapsikolojinin hâlâ yanıtı verilmemiş iki temel yanıtı çevresinde yoğunlaşıyor: Beş duyu organının dışında bir tür duyudışı algılama var mı? Psişik varlığın, madde üzerinde, bugün varolan yöntemsel-bilimsel sınırlarımız nedeniyle açıklanamayanbir etkisi söz konusu mu? Kamuoyunda pek bilinmese de, son yirmi yılda parapsikolojide, gerek deneysel alanlarda önemli gelişmeler parapsikolojik fenomenlere bambaşka bir yönden bakmamızı sağlıyor. Lucadou'nun yaptığı da, bu bakışa aracılık etmek.

...a önemli gelişmeler kaydedildi. Ve bu gelişmeler parapsikolojik fenomenlere farklı bir yönden bakmamızı ... Popüler Bilim - Say Yayınları - Ruh ve Kaos ... ... Sepete at. Kaygı Çağı : Salgın Zamanında Ruh Sağlığı. Kolektif. Kapı. Reenkarnasyona inananların çokluğu, poltergeist, psikokinezi, telepati, durugörü ve kehanet olaylarına gösterilen ilgi, ruhun (psişik varlığın) bilimsel Ruh ve Kaos ile ilgili kitaplar. Psikanaliz Öyküleri. Ruh ve Kaos kitabını takas yaparak al. Reenkarnasyona inananların çokluğu, poltergeist, psikokinezi, te ... Ruh ve Kaos | bkmkitap.com ... . Ruh ve Kaos kitabını takas yaparak al. Reenkarnasyona inananların çokluğu, poltergeist, psikokinezi, telepati, durugörü ve kehanet olaylarına gösterilen ilgi, ruhun (psişik varlığın) bilimsel......