flyfishingwingshootingexpo.com

Kur'an'dan Ayet Tefsirleri ve Va'azlar

YAYIN TARİHİ 2009-05-14
DOSYA BOYUTU 8,40
ISBN 9757747864
DİL TÜRK
YAZAR Mehmet Akif Ersoy
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kur'an'dan Ayet Tefsirleri ve Va'azlar PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Mehmet Akif Ersoy. Okumak Kur'an'dan Ayet Tefsirleri ve Va'azlar çevrimiçi şimdi çok kolay!

Osmanlı Devleti,Balkan Savaşları’yla başlayıp Kurtuluş Savaşı’na kadar süren harplerden ve devlet içindeki siyasi çekişmelerden yorgun ve perişan bir halde çıkmıştı.Bu süre zarfında milletin maddî ve manevî gücü yıpranmış ve harplerden iyi bir sonuç elde edilemeyeceğine dair yayılan ümitsizlik,Türk milletinin maneviyatını derinden sarsmıştı.İşte bu dönemde merhum Mehmed Akif Ersoy, Sebilü’r Reşad Dergisi’inde belirli aralıklarlakaleme aldığı Kur’an’dan âyet ve yorumlarını neşretmiş, ümitleri sarsılan millete ümit aşılamıştır.Bununlada yetinmeyen Mehmed Akif, daha sonra İstanbul’da Beyazıt, Fatih, Süleymaniye, Balıkesir’de;Zağnospaşa ve Kastamonu’da, Nasrullah Camilerinde verdiği vaazlarla Türk milletinin maneviyatını yükselten ve takviye eden konuşmalarıyla Türk milletini uyandırmak ve ayağa kaldırmak istemiştir.İşte elinizdeki eserde, Mehmed Akif’in yorumuyla bugün hala geçerliliğini ve tazeliğini koruyanKur’anî ilhamlar ve toplumsal dertlere derman olacak manevî şifalar bulacaksınız.

...rinden sarsmıştı.İşte bu dönemde merhum Mehmed Akif Ersoy Sebilü'r Reşad Dergisi'inde belirli aralıklarlakaleme aldığı Kur'an'dan ... Kuran ve Kuran Üzerine - Irmak Yayınları - Kur'an'dan Ayet Tefsirleri... ... . Şüphesiz senin merteben, okuduğun âyetin son noktasındadır." Cüz Cüz Kur'an Özeti Elmalı Tefsiri Elmalı Meali Fizilali Kur'an DİB Kuran Meali Kur'an-ı Nasıl Anlayalım. > Kuran, Tefsir. Kur'an'dan Ayet Tefsirleri ve Va'azlar. 15,00 TL. ...the story Tefsir Ve Vaaz Dersleri by isimsizkelebek (سميرى) with 1,422 reads. tefsir, ibadet, tesettür. Diye sorulduğunda; " Allah'a şükür Kur'an okumayı biliyorum " deriz. Mehmet Akif Ersoy. Osmanlı Devleti,Ba ... Kur'an'dan Ayet Tefsirleri ve Va'azlar | bkmkitap.com ... . tefsir, ibadet, tesettür. Diye sorulduğunda; " Allah'a şükür Kur'an okumayı biliyorum " deriz. Mehmet Akif Ersoy. Osmanlı Devleti,Balkan Savaşları'yla başlayıp Kurtuluş Savaşı'na kadar süren harplerden ve devlet içindeki siyasi çekişmelerden yorgun ve perişan bir halde çıkmıştı. Kur'an'dan Ayet Tefsirleri ve Va'azlar. Yeni. Ücretsiz Kargo. Beyazıt, Fatih, Süleymaniye, Balıkesir'de; Zağnospaşa ve Kastamonu'da, Nasrullah Camilerinde verdiği vaazlarla Türk milletinin... Kuran ve Kuran Üzerine kategorisinde yer alan Mehmed Akif Ersoy - Kur'an'dan Ayet Tefsirleri ve Va'azlar kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Hızlı kargo ile. Burada fiyat net, kitap jet! 8 €. Kur'an'dan âyetler ve yorumlarını neşretmiş, ümitleri sarsılan millete ümit aşılamıştır. Bununla da yetinmeyen Mehmed Akif, daha sonra İstanbul'da; Beyazıt, Fatih, Süleymaniye, Balık...