flyfishingwingshootingexpo.com

Modern Zamanlarda Hadisi Savunmak

YAYIN TARİHİ 2017-06-15
DOSYA BOYUTU 11,14
ISBN 6059519397
DİL TÜRK
YAZAR Yavuz Köktaş
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Modern Zamanlarda Hadisi Savunmak PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Yavuz Köktaş. Okumak Modern Zamanlarda Hadisi Savunmak çevrimiçi şimdi çok kolay!

Hadîs ve sünnetle ilgili iddia ve dedikodular günbegün artıyor. Bir gün geçmiyor ki, bir muhaddise itibar suikastı, bir hadîse akılcı bir saldırı olmasın! Günümüz Türkiye’sindeki fotoğrafa baktığımızda artık mesele ilmî anlamda bir hadîs eleştirme, bazı hadîslere eleştirel yaklaşma meselesini aşmıştır. Mesele gelip, “Bu dinde hadîs olacak mı olmayacak mı?”, “Peygamber’in bu dinde Kur’an dışında bir bağlayıcılığı var mı, yok mu?”, hatta o kadar ki, “Dinde, Kur’an dışında Hz. Peygamber’in(s.a.v) otoritesi bulunuyor mu, bulunmuyor mu?” noktasına gelmiştir. Bu duruma belki birileri sevinebilir, “surda bir gedik açtık” bahtiyarlığıyla meseleye bakabilir, ancak bilinmelidir ki, bu gidişat, ümmetin birliği ve dirliği adına iç burkan bir tehlikeyi işaret etmektedir. Pek çok çalışmamızda bu tehlikeli gidişatı, tabiri caizse bu yangını söndürme adına bir yığın iddiayı gündeme getirip cevaplar vermeye çalıştık. Bu kitapta,ümit ediyoruz ki, hadîs ve sünnetin anlaşılmasına bir nebze de olsa katkı sunmuşuzdur.

...ap satış sayfası. "0 "506 224 ." numaralı telefondan bize ulaşırsanız problemi en kısa zamanda çözmeye çalışırız ... Modern Zamanlarda Hadisi Savunmak ... . 18.75 TL. Mesele gelip, "Bu dinde hadîs olacak mı olmayacak mı?", "Peygamber'in bu dinde Kur'an dışında bir bağlayıcılığı var mı, yok mu?", hatta o kadar ki, "Dinde, Kur'an dışında Hz. Modern Zamanlarda Hadisi Savunmak. Yavuz Köktaş ENSAR NEŞRİYAT. Bu kitapta, ümit ediyoruz ki, hadîs ve sünnetin anlaşılmasına bir nebze de olsa katkı sunmuşuzdur. Bu kitapta, ümit ediyoruz ki, hadîs ve sünnetin anlaşılmasına bir nebze de olsa katkı sunmuşuzdur. Ürün Sepetinize ... Modern Zamanlarda Hadisi Savunmak | benlikitap.com ... . Bu kitapta, ümit ediyoruz ki, hadîs ve sünnetin anlaşılmasına bir nebze de olsa katkı sunmuşuzdur. Ürün Sepetinize Eklendi! Modern Zamanlarda Hadisi Savunmak. 17,50 TL. 8.40 €. Mesele gelip, "Bu dinde hadîs olacak mı olmayacak mı?", "Peygamber'in bu dinde Kur'an dışında bir bağlayıcılığı var mı, yok mu?", hatta o kadar ki, "Dinde, Kur'an dışında Hz. Modern zamanlarda hadisi savunmak. Marka : ENSAR NEŞRİYAT TİC. Bir gün geçmiyor ki, bir muhaddise itibar suikastı, bir hadîse akılcı bir saldırı olmasın! Yavuz Köktaş. Hadîs ve sünnetle ilgili iddia ve dedikodular günbegün artıyor. Bir gün geçmiyor ki, bir muhaddise itibar suikastı, bir hadîse akılcı bir saldırı olmasın! Modern Zamanlarda Hadisi Savunmak. Yeni. Ücretsiz Kargo. Bu kitapta, ümit ediyoruz ki, hadîs ve sünnetin anlaşılmasına...