flyfishingwingshootingexpo.com

Apollon’un Görevleri 2 / Karanlık Kehanet

YAYIN TARİHİ 2017-06-21
DOSYA BOYUTU 7,97
ISBN 6050944631
DİL TÜRK
YAZAR Rick Riordan
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Apollon’un Görevleri 2 / Karanlık Kehanet PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Rick Riordan. Okumak Apollon’un Görevleri 2 / Karanlık Kehanet çevrimiçi şimdi çok kolay!

Güneş, müzik, okçuluk, şiir ve çok daha fazlasının tanrısı Apollon, on altı yaşında tombul ve sivilceli Lester Papadopoulos’un vücudunda yepyeni bir macerayla karşımızda! Apollon eski muhteşem günlerini çok özlüyor. Hak ettiği eski mükemmelliğine ve Olimpos Dağı’ndaki diğer tanrıların yanına dönmesinin tek yolu ise, babası Zeus’un kendisine verdiği tüm görevleri yerine getirmekten, yani karanlığa teslim olmuş tüm Kâhinleri eski haline döndürmekten geçiyor. Peki Kâhinleri karanlığa iten şey nedir ve Apollon güçleri olmadan onları nasıl eski haline döndürebilir? Yeni görevi için, bol tehlikeli –ve açıkçası utanç verici– maceralar yaşadığı Melez Kampı’ndan ayrılması ve Amerika’yı boydan boya seyahat ederek bir sonraki Kâhin’i bulması gerekiyor. Neyse ki, tanrısal ihtişamı olmasa da Percy Jackson ve Olimposlular serisinin hayranlarının yakından tanıdığı birçok kahraman var yanında. Onun bu tüyleri diken diken eden ama yine de çok komik ve haiku dolu macerasına eşlik etmeye hazır mısınız?

.... Kitabın basım bilgileri. Adı: Apollon'un Görevleri 2: Karanlık Kehanet ... Apollon'un Görevleri 2-Karanlık Kehanet Rick Riordan ... . Sitemizde çok çeşitli kitaplar bulabilirsiniz. Apollon'Un Görevleri 2:Karanlık Kehanet - Rick Riordan aşık olmuş ve birçok okuyucu nesiller arasında popülerlik kazanmıştır. Modern baskı teknolojisinin önemli miktarda ekipmanı, PDF için donanım desteği, herhangi bir yazılım kullanarak bu formatta Apollon'un Görevleri 2: Karanlık Kehanet için yararlı olabilir. 27 TL. Güneş müzik okçuluk şiir ve çok daha fazlasının tanrısı Ap ... Apollon'un Görevleri 2: Karanlık Kehanet - Rick Riordan ... . 27 TL. Güneş müzik okçuluk şiir ve çok daha fazlasının tanrısı Apollon on altı yaşında tombul ve sivilceli Lester Papadopoulos'un vücudunda yepyeni bir macerayla karşımızda! Üzerinde Apollon'un Görevleri 2: Karanlık Kehanet Rick Riordan kitabını kolayca okuyabilirsiniz. MOBI dosya biçimi açık eBook XHTML standardını temel alır. JavaScript ile entegre edilebilir. Mesela bu yazımızda yazar R...