flyfishingwingshootingexpo.com

Son Amazon

YAYIN TARİHİ 2006-02-27
DOSYA BOYUTU 11,76
ISBN 9756316829
DİL TÜRK
YAZAR Steven Pressfield
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Son Amazon PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Steven Pressfield. Okumak Son Amazon çevrimiçi şimdi çok kolay!

Amazon kraliçesi soylu Antiope, Atina'nın efsanevi kralı Theseus'a duyduğu aşk yüzünden kardeşlik yeminini bozup halkını terk edince birbirlerine aşkla ve savaşla bağlı Amazonlar öfkeyle ayaklanır. İntikam yeminleri edip silahlarını kuşanan Atın Kızları'nın Vahşi Topraklar'dan taşan öfkesi çok geçmeden Atina surlarına dayanır ve tanrılar, o güne dek eşi benzeri görülmemiş bir cenge tanıklık ederler: kadınla erkeğin, aşkla nefretin, kardeşle kardeşin cengine... Çoktan yok olup gitmiş bir dünyanın bu dişi cengâverleri, tüyler ürperten savaş naralarının; kalkanlara inen kılıçların, zırhları delen kargıların, toprağı döven toynakların gürültüsüne karıştığı görkemli bir vedayla artık yavaş yavaş tarih sahnesinden çekilip gölgelere karışırlar. Son Amazon, dişi savaşçı Amazonlar mitine hayat veren, büyüleyici bir aşk ve savaş destanı.

...son amazon, dişi savaşçı amazonlar mitine hayat veren, büyüleyici bir aşk ve savaş destanı ... Son Amazon, Steven Pressfield » Satın Al & Fiyatı - Kidega ... ." Amazon haberleri ve güncel son dakika gelişmeleri için tıklayın! Amazon ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Amazon haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Son Amazon en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap.com'da. Gelince Haber Ver. Alışveriş Listeme Ekle. Son Amazon Hakkında Bilgiler. Amazon Kadınları, Batılı tarihçilerin vahşi, erkeksiz ve ahl ... twitter.com/sonamazoncans ... . Son Amazon Hakkında Bilgiler. Amazon Kadınları, Batılı tarihçilerin vahşi, erkeksiz ve ahlaksız kadın tasvirlerinin dışında, son derece hayatın içinde ve toplumsal yaşayan, doğurgan, savaşçı ve anaçtır. 22 dakikalık sahte-belgesel olan 'Son Amazon' filmi Sadet Kılıç'ın hikâyesiyle başlıyor. Kılıç'ın hayatı, doğduğu yer olan Samsun Terme'de yapılan bir arkeolojik kazı ile tamamen değişir. Amazon haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2....