flyfishingwingshootingexpo.com

Yasemin Yazı Biterken

YAYIN TARİHİ 2009-07-01
DOSYA BOYUTU 7,65
ISBN 9756709764
DİL TÜRK
YAZAR Nuray Pekdemir
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Yasemin Yazı Biterken PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Nuray Pekdemir. Okumak Yasemin Yazı Biterken çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bu bir unutuluş, fakat unutamayış hikâyesidir…Askeri darbe sonrası, hayata uyum sağlamaya çalışan gazeteci Jülide, ilk bakışta herkes kadar normal bir insandır. Ama unutamadığı geçmişi onu giderek ele geçirecektir. Oysa eşi ve arkadaşları henüz durumun farkında değildir. Öte yandan Jülide bilinen bütün sosyal ve ahlaki tabuları teker teker yıkacak ve hiç acı duymayacaktır; ta ki hayatının tek sırrı Nefise’yle yüzleşene kadar. Çünkü onu korkunç bir sürpriz beklemektedir.***Şimdi bir yasemin çardağının altında zihnini ara sıra yoklayan hatıralar, başkalarının yaşadığı hayatlar kadar uzaktı ona. Hiçbir ölümün ya da ayrılığın acıtamayacağı duru ve anlaşılmaz bir kendindelik yaşıyordu. Elindeki fotoğrafa boş gözlerle baktı. Çok uzak günlerden birinde çekilmişti… Adı bile uzak olan o Akdeniz kasabasında… Masmavi bir yaz sabahıydı ve gençliğinin bu en güzel hali belleğinde hiçbir iz bırakmamıştı. Adına bile yabancıydı artık… Fısıltıyla ismini tekrarlayıp durdu: “Jülide… Jülide… Kuşlar uçmazken Jülide… Güller açmazken Jülide…” Yüzüne kapatılmış koskoca bir kapı gibiydi hayat. Kalakalmıştı öylece.

...ilirsiniz. Yasemin Yazı Biterken. Nuray Pekdemir ... Yasemin Yazı Biterken Nuray Pekdemir ... . Su Yayınevi. Şimdi bir yasemin çardağının altında zihnini ara sıra yoklayan hatıralar başkalarının yaşadığı hayatlar kadar uzaktı ona. Hiçbir ölümün ya da ayrılığın acıtamayacağı duru ve anlaşılmaz bir kendindelik... Çünkü onu korkunç bir sürpriz beklemektedir. *** Şimdi bir yasemin çardağının altında zihnini ara sıra yoklayan hatıralar başkalarının yaşadığı hayatlar kadar uzaktı ona. 20 TL. Çünkü onu korkunç bir sürpriz bekle ... Yasemin Yazı Biterken | bkmkitap.com ... . 20 TL. Çünkü onu korkunç bir sürpriz beklemektedir. ***. Şimdi bir yasemin çardağının altında zihnini ara sıra yoklayan hatıralar, başkalarının yaşadığı hayatlar kadar uzaktı ona. Nuray Pekdemir. Kitap Tanıtımı. Bu bir unutuluş, fakat unutamayış hikayesidir. . . Askeri darbe sonrası, hayata uyum sağlamaya çalışan gazeteci Jülide, ilk bakışta herkes kadar normal bir insandır....