flyfishingwingshootingexpo.com

Emperyalist Çürüme Çağında Sendikalar

YAYIN TARİHİ 2009-05-15
DOSYA BOYUTU 3,8
ISBN 9757178583
DİL TÜRK
YAZAR Lev Troçki
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Emperyalist Çürüme Çağında Sendikalar PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Lev Troçki. Okumak Emperyalist Çürüme Çağında Sendikalar çevrimiçi şimdi çok kolay!

Sendikalar "şimdi artık işçi sınıfının topyekûn kurtuluşunun geniş çıkarları uyarınca, onun örgütlenme merkezleri olma bilinciyle hareket etmesini öğrenmelidirler. Yönelişi bu doğrultuda olan bütün toplumsal ve siyasal hareketlere yardımcı olmalıdırlar."Karl MarxBu derlemede, devrimci işçi hareketinin önde gelen iki önderi, kapitalizm altında sendikaların görevlerinin ne olması gerektiğini ve bu görevlerin işçilerin ekonomik adalet ve siyasi iktidar için verdikleri mücadeleyle olan ilişkilerini ele alıyorlar. Troçki'nin makaleleri, 1920'li yılların başları ile 1930'lu yıllar boyunca yaşanan kapitalist kriz ve işçi sınıfının saflarındaki güçlü radikalleşme döneminde kaleme alınmışlardı.

...iz Kargo. -Karl Marx- "Günümüzde sendikalar ya işçilere boyun eğdirmek ve onları disiplin altına almak ve devrimin önünü kesmek için ... Emperyalist Çürüme Çağında Sendikalar Lev Davidoviç Troçki ... ... Emperyalist Çürüme Çağında Sendikalar. Yeni. Ücretsiz Kargo. -Karl Marx- "Günümüzde sendikalar ya işçilere boyun eğdirmek ve onları disiplin altına almak ve devrimin önünü kesmek için... Lev Troçki - EMPERYALİST ÇÜRÜME ÇAĞINDA SENDİKALAR kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. Emperyalist çürüme çağında sendikalar. Kitap Bilgisi. Alıntılar. Emperyalist Çürüme Çağında Sendikalar arıyorsan site site dola ... Emperyalist Çürüme Çağında Sendikalar - Lev Troçki | kitapyurdu.com ... . Emperyalist çürüme çağında sendikalar. Kitap Bilgisi. Alıntılar. Emperyalist Çürüme Çağında Sendikalar arıyorsan site site dolaşma! Emperyalist Çürüme Çağında Sendikalar İçin Yorumlar. Bu ürün için ilk yorumu sen yaz. 18 TL. Sendikalar "şimdi artık işçi sınıfının topyekûn kurtuluşunun geniş çıkarları uyarınca, onun örgütlenme merkezleri olma bilinciyle hareket etmesini öğrenmelidirler. Sendikalar "şimdi artık işçi sınıfının topyekûn kurtuluşunun geniş çıkarları uyarınca, onun örgütlenme merkezleri olma bilinciyle hareket etmesini öğrenmelidirler. -Karl Marx- "Günümüzde sendikalar ya işçilere boyun eğdirmek ve onları disiplin altına almak ve devrimin önünü kesmek için emperyalist sermayenin ikincil aygıtları işlevlerini görecekler ya da tam... Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Emperyalist Çürüme Çağında Sendikalar/Lev Davidoviç. Mağaza: kitapzen. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Emperyalist Çürüme Çağında Sendikalar. Lev Troçki YAZIN YAYINCILIK. Sendikalar `şimdi artık işçi sınıfının topyekûn kurtuluşunun geniş çıkarları uyarınca, onun örgütlenme merkezleri olma... 25 TL. Sendikalar "şimdi artık işçi sınıfının topyekûn kurtuluşunun geniş çıkarları uyarınca, onun örgütlenme merkezleri olma bilinciyle hareket etmesini öğrenmelidirler. 17.50 TL. -Karl Marx- "Günümüzde sendikalar ya işçilere boyun eğdirmek ve onları disiplin altına almak ve devrimin önünü kesmek için emperyalist sermayenin ikincil aygıtları işlevlerini görecekler... 17.50 TL. Emperyalist Çürüme Çağında Sendikalar-Yazın Yayıncılık- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Emperyalist Çürüme Çağında Sendikalar. Sendikalar "şimdi artık işçi sınıflarının topyekün kurtuluşunun geniş çıkarları uyarınca, onun örgütlenme merkezleri olma bilinciyle hareket etmesini... Lev Davidoviç Troçki, Emperyalist Çürüme Çağında Sendikalar Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz. ...ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Emperyalist Çürüme Çağında Sendikalar Pdf İndir. araçları haline geleceklerdir."-Lev Troçki-"Bu kitapta "sendikalar sorunu üzerine, düşünce için başka....