flyfishingwingshootingexpo.com

Keops ve Sfenks / Büyük Sır

YAYIN TARİHİ 2000-10-27
DOSYA BOYUTU 7,94
ISBN 9758007742
DİL TÜRK
YAZAR Georges Barbarin
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Keops ve Sfenks / Büyük Sır PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Georges Barbarin. Okumak Keops ve Sfenks / Büyük Sır çevrimiçi şimdi çok kolay!

Büyük Piramit'e niçin "en yüksek felsefi ve dini inanç formunun mimari sembolü" denilmiştir? O, sadece eski bir uygarlığın, ilmi seviyesini gösteren geometrik ve matematik bir temsilcisi midir?Araştırmalar, Büyük Piramit'in bir kehanet kronolojisi sisteminin grafik tasvircisi olduğunu da göstermektedir.Büyük Sfenks, hangi devirde ve hangi tarihte inşa edildi ve yontuldu? Hiçbir belge, hiçbir kitaplık, hiçbir folklor etkili bir açıklamada bulunmuyor. En gelişmiş zekâların, Büyük Sfenks karşısında inanılmaz durgunluğu şaşırtıcıdır.Dev heykel ezip geçiyor ve bu itiraf edilemiyor.

...ünya var olduğundan beri en büyük sır burada gizlenmiştir, demiştir ... Georges Barbarin - Büyük Sfenks'in Sırrı › Ücretsiz PDF E-Kitap İndir... ... . Piramitler ile ilgili çeşitli matematiksel bulgular arasında ilginç olanlardan bir tanesi de Keops... Büyük Sfenks, hangi devirde ve hangi tarihte inşa edildi ve yontuldu? Hiçbir belge, hiçbir kitaplık, hiçbir folklor etkili bir açıklamada bulunmuyor. Kitabın basım bilgileri. Adı: Keops ve Sfenks / Büyük Sır. ...Mısır döneminde binlerce Sfenks yapılmıştır fakat bu Sfenksler ... Keops ve Sfenks / Büyük Sır - Georges Barbarin | kitapyurdu.com ... . ...Mısır döneminde binlerce Sfenks yapılmıştır fakat bu Sfenksler arsında ilk ve en büyük olan büyük Sfenkstir.Öncelikle çekilmiş ve Sfenks ve arkasında Firavun Keops'un piramidi görünmektedir. Büyük sır keops ve sfenks. georges barbarin. Satıcı. : Fersuden Sahaf. Yayınevi. 9,60 TL. Sepete Ekle. Keops ve sfenks , büyük sır. Georges Barbarın. Dahası, Kefren'e atfedilen ikinci piramit ve Sfenks, çoktan şu anki konumundadır. Kısaca bu stela, Khufu yani Keops firavun olduğunda Büyük Piramit ve Sfenks'in zaten orada ...