flyfishingwingshootingexpo.com

Yüreğim Yüreğine Dokunsun

YAYIN TARİHİ 2014-01-10
DOSYA BOYUTU 3,84
ISBN 6054575985
DİL TÜRK
YAZAR Sema Kar Erdeğer
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Yüreğim Yüreğine Dokunsun PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Sema Kar Erdeğer. Okumak Yüreğim Yüreğine Dokunsun çevrimiçi şimdi çok kolay!

Hayata tanıklıklarımız çoğu zaman kayda düşmeden uçar gider. Tanıklığımızı gelecek nesillere bırakmak, hem hafızamızı hem detecrübelerimiz ve gözlemlerimizi ölümsüzleştirmektedir. Hep hitap edilen ve okuyucu konumunda olan bir genç kız, 28 Şubat’ıntanıklığını sokağın içinden yapıyor bu kitapta.Aile eğitimi kitaplarının ve uzmanların seslendiği yazar, bu sefer kurduğu ailenin içerisinden sesleniyor. Anne olmanın, eş olmanıntanıklığını tarihe bir kayıt olarak düşürüyor.Bir genç kızın şahitliğinden bir annenin kızına seslenişine dönüşen tecrübelerinde, kendinizden çok şey bulacaksınız.

...en tecrübelerinde, kendinizden çok şey bulacaksınız ... Yüreğine Dokun - Posts | Facebook ... . Yüreğim Yüreğine Dokunsun Sema Kar Erdeğer. Yüreğim Yüreğine Dokunsun-Yankı Yayınları-9786054575985-Sema Kar Erdeğer-%32 indirimli-Hayata tanıklıklarımız çoğu zaman kayda düşmeden uçar gider. Tanıklığımız. Mor dağları aşa aşa Ay doğunca baştan başa Yanakta bir damla yaşa Dokun ki yansın yüreğin. Sabah seher yellerince Coşan bahar sellerince Sazın sarı tellerince Dokun ki yansın yüreğin. Yüreğim Yüreğine Dokunsun. Bu Üründen Toplam: 0 ... Yüreğim Yüreğine Dokunsun Şiiri - Özdemir Aydın 2 ... . Yüreğim Yüreğine Dokunsun. Bu Üründen Toplam: 0 Ad. "Yüreğim Yüreğine Dokunsun" için yorum yapan ilk kişi siz olun Cevabı iptal et. Oyunuz. Oran…...