flyfishingwingshootingexpo.com

Bahtiyarzade Okçuluk Risalesi

YAYIN TARİHİ 2017-06-15
DOSYA BOYUTU 9,63
ISBN 9757618638
DİL TÜRK
YAZAR İ. Aydın Yüksel
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Bahtiyarzade Okçuluk Risalesi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır İ. Aydın Yüksel. Okumak Bahtiyarzade Okçuluk Risalesi çevrimiçi şimdi çok kolay!

İstanbul Fetih Cemiyeti’ne uzun yıllardır emek veren Dr. İ. Aydın YÜKSEL tarafından hazırlanan bu kitap; Türk Okçuluğu hakkında bilinen Türkçe yazılmış en eski risaledir. İstanbul Üniversitesi Kütüphanesi TY.6923 numara ile kayıtlı bu yazma eserde İstanbul Okmeydanı’ndan başlayarak diğer şehirlerdeki menziller, taş diken okçu pehlivanların isimleri ve menkıbeleri anlatılmaktadır. Ayrıca bazı şahsiyetlerden ve onların maceralarından bahsedilmekte, bazı deniz ve kara savaşlarındaki hatıralara yer verilmektedir. Bunların yanında ok atıcılığı teknikleri, ok ve yaycılık bilgileri yer almaktadır.

...tih Cemiyeti. İ. Aydın YÜKSEL tarafından hazırlanan bu kitap; Türk Okçuluğu hakkında bilinen Türkçe yazılmış en eski risaledir ... Bahtiyarzade Okçuluk Risalesi / İ. Aydın Yüksel... - GittiGidiyor ... . Bahtiyarzade Okçuluk Risalesi. Yazar : İ. Aydın Yüksel Yayınevi emek veren Dr. I. Aydın YÜKSEL tarafından hazırlanan bu kitap; Türk Okçuluğu hakkında bilinen Türkçe yazılmış en eski risaledir. 80 TL. İstanbul Fetih Cemiyeti'ne uzun yıllardır emek veren Dr. İ. Aydın YÜKSEL tarafından hazırlanan bu kitap; Türk Okçuluğu hakkında bilinen Türkçe yazılmış en eski risaledir. 82.80 TL. ... Bahtiyarzade Okçuluk Risalesi - İ. Aydın Yüksel | kitapyurdu.com ... . İ. Aydın YÜKSEL tarafından hazırlanan bu kitap; Türk Okçuluğu hakkında bilinen Türkçe yazılmış en eski risaledir. 82.80 TL. Bahtiyarzade Okçuluk Risalesi - Istanbul Fetih Cemiyeti'ne uzun yıllardır emek veren Dr... 100 TL. İstanbul Fetih Cemiyeti'ne uzun yıllardır emek veren Dr. İ. Aydın YÜKSEL tarafından hazırlanan bu kitap; Türk Okçuluğu hakkında bilinen Türkçe yazılmış en eski risaledir. Kitap : Bahtiyarzade Okçuluk Risalesi, Yazar : İ. Aydın Yüksel, Yayınevi : Fetih Cemiyeti Yayınları - 9789757618638 - Fiyat: 77,41 TL. HEMEN kitaba bir gözatın. 93 TL. İstanbul Fetih Cemiyeti'ne uzun yıllardır emek veren Dr. İ. Aydın YÜKSEL tarafından hazırlanan bu kitap; Türk Okçuluğu hakkında bilinen Türkçe yazılmış en eski risaledir. Bahtiyarzade Okçuluk Risalesi-Fetih Cemiyeti Yayınları-9789757618638-İ. Dr. İ. Aydın YÜKSEL tarafından hazırlanan bu kitap; Türk Okçuluğu hakkında bilinen Türkçe yazılmış en eski risaledir. Bahtiyarzade Okçuluk Risalesi/İ. Aydın Yüksel. Ürün Puanı Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Bahtiyarzade Okçuluk Risalesi/İ. ...Risalesi Kitabının özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Bahtiyarzade Okçuluk Risalesi Pdf İndir. bu kitap; Türk Okçuluğu hakkında bilinen Türkçe yazılmış en eski risaledir....