flyfishingwingshootingexpo.com

Kakuro

YAYIN TARİHİ 2006-02-07
DOSYA BOYUTU 6,71
ISBN
DİL TÜRK
YAZAR Gareth Moore
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kakuro PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Gareth Moore. Okumak Kakuro çevrimiçi şimdi çok kolay!

Japonca "toplama" kelimesi ile İngilizce "cross" kelimesinin Japonca seslenişinin kısaltmasından ortaya çıkan Kakuro, öğrenmesi çok kolay ama ustalaşması zor olan bir bulmaca ve mantık oyunudur. Aslında harflerin yerini sayıların aldığı çapraz kelime bulmaca oyunu olarak da düşünülebilir.Ama Kakuro ile ilgili söylenecek bundan daha fazla şey vardır. Bu oyunda da verilen bir alanda bir rakamı tekrarlamak yasaklandığından ve 1’den 9’a kadar olan rakamlar kullanıldığından elbette rakam yerleştirme oyunu çılgınlığı Su Doku ile karşılaştırılabilir.Tıpkı Su Doku gibi Kakuro bulmacalarını çözmek için de bir matematik dahisi olmanıza gerek yok. Aslında hiç matematik işlemi yapmanıza bile gerek yok, çünkü bu kitapta yer alan her bulmacayı çözmek için gerekli tüm toplama işlemlerinin bir listesini de kitaba ekledik.Öyleyse daha ne bekliyorsunuz?

...kuro bulma-calarını çözerken de matematik dahisi olmaya gerek yoktur ... Kakuro Online ... . Ön izleme Kakuro oyunu. HTML Code (Websites, Myspace, LiveVideo). Forum Code (phpBB, vBulletin). Kakuro toplama işlemini ve analitik düşünmeyi geliştiren bir zeka oyunudur. 5. sınıf, zeka oyunları, zeka oyunları seçmeli dersi, kakuro, kakuro örnekleri, kakuro oyna, kolay kakuro. Kakuro Japonca ka kurosu ifadesinin kısaltmasından oluşan Kakuro bir sayı bulmacasıdır. Çengel bulmacaya benzerliğiyle dikkat çeken Kakuro, diyagramdaki ku ... Kakuro Online ... . Çengel bulmacaya benzerliğiyle dikkat çeken Kakuro, diyagramdaki kutuların 1'den 9'a kadar rakamlarla... İşlem becerisine dayanan Japon matematik oyunu çengel bulmaca tipinde sudoku tarzında bir oyundur. Amaç Köşegenin altında ve üstünde yazan sayılara... This highly addictive numerical game of Kakuro is refined from the fine elements of Sudoku and crossword. Come and challenge the randomly generated puzzles now! Çengel bulmacaya benzerliğiyle dikkat çeken Kakuro, diyagramdaki kutuların 1'den 9'a kadar rakamlarla doldurulması esasına dayanıyor. Kakuro oyununu indirmek için tıklayınız… In addition, no number may be used in the same block more than once. See Kakuro rules. See Kakuro rules. Round Kakuro 10x10.1. Difficulty: Very easy. Kakuro is a board-based puzzle where you must fill non-repeating digits that add up to specified amounts. Kakuro Zeka Oyunı-1 KAKURO bulmacası Sudoku bulmacasına benzer. Her blok 1 ile 9 arasındaki rakamları içerir. Aynı rakam asla bir kelime içinde tekrarlamayacaktır. Oyun Açıklamaları: Sudoku ve kare bulmacaların bir tür türevinden oluşan Kakuro bir sayı yerleştirme oyunudur. Kalıcı Link (Permalink): http://www.oyunmanya.com/oyun/kakuro. Aşağıdaki indir düğmesini tıklayarak orijinal hazırlanmış 1 sayfadaki 6 kakuro oyununu indirebilir ve yazdırabilirsiniz. 268 people follow this. AboutSee all. Contact Kakuro on Messenger. Mighty Kakuro: 100 puzzles 20x25. $10.99. Sold by Kakuro. Bu oyun Zeka Oyunları kategorisinde yer alır. Çengel bulmacaya benzerligiyle dikkat çeken Kakuro, diyagramdaki kutularin 1'den 9'a kadar rakamlarla doldurulmasi esasina dayaniyor. Play the fun and addictive puzzle game Kakuro (a.k.a. Cross Sums) online for free at KakuroGame.com. Features include different sizes and difficulties, stat tracking, syncing... Play Kakuro aka Cross-Sums/Kakro online on Kakurolive. Kakuro puzzles for newspapers,magazines and more. Kakuro (aka Cross-Sums / Kakro) is a nu...