flyfishingwingshootingexpo.com

Onlar Diridirler

YAYIN TARİHİ 2005-01-01
DOSYA BOYUTU 10,25
ISBN 9756053631
DİL TÜRK
YAZAR Remzi Çayır
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Onlar Diridirler PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Remzi Çayır. Okumak Onlar Diridirler çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bu eserin yazılması bana nasip oldu. İlk yazıldığında, "Daha erken, ihtilal sahipleri bu eseri yasaklar, yayınlayanlar zor durumda kalır." diyenler oldu. Doğrusu, eser dışarıya gönderildiğinde, dışarının puslu ve dumanlı havası ürkütücüydü. Kimi dostların bu tür endişe taşıması da tabiiydi.Evet, sözün burasında, o yiğitlerden ve mücadelelerinden de bahsetmek istiyorum. Zira bu mücadele bizim nazarımızda "İslam’a hizmeti" amaçlıyordu.Mücadele eden çoğunluğun kafasında ve yüreğinde bu niyet vardı. Bizler, saf manada İslam’ın iktidarını, Allah’ın hoşnutluğunu istiyorduk.Şehitlerimizin son yolculukları, hâlleri bunun en büyük delilidir.Ne var ki... Evet, üzülerek ve gözüm dolu dolu söylemek zorundayım ki, İslam diye bilinen bu davaya, bu mücadeleye ihanet edenler oldu. İfadem ağır da olsa, bu hakikati gözler önüne sermek mecburiyetindeyim.

...ken ihtilal sahipleri bu eseri yasaklar yayınlayanlar zor durumda kalır" diyenler oldu ... Sendenkalan.Net // Senden Kalan Ne Varsa » Blog Archive » Allah... ... . Remzi Çayır. Bu eserin yazılması bana nasip oldu. İlk yazıldığında, *Daha erken, ihtilal sahipleri bu eseri yasaklar, yayınlayanlar zor durumda kalır,* diyenler oldu. Konu Adresi: http://www.dervisler.net/onlar-diridirler-t4948..html. Bilakis onlar diridirler, fakat siz hissedemezsiniz. Bakara 154 . Bilakis onlar diridirler; Rab'leri katında rızıklanırlar. Allah'ın fazlından ver ... Bakara Suresi 154. Ayet Tefsiri - Diyanet İşleri BaşKanlığı ... . Bilakis onlar diridirler; Rab'leri katında rızıklanırlar. Allah'ın fazlından verdiği nimetlerle mutludurlar. Şehitler Diridirler. Allah yolunda şehit olanlara "ölü" demek caiz değildir. Bilakis onlar diridirler, ama siz farkında olmazsı¬nız.'(el-Bakara, 2/154) Biz ister farkında olalım, ister olmayalım onlar diridirler. Allah için ölenler Dünyasın değiştirenler Ölmedi gönüldeler Onlar diridirler,onlar diridirler. Onların adı şehit Allah peygamber şahit Olmaz onlara tahdit Onlar diridirler,onlar diridirler. Mehmet Borukcu Kan-Ter İçinde Albümü "Onlar Diridirler". Allah(c.c) Yolunda Ölenleri Sakin Öldüler Sanmayin!.. Bilakis Onlar Diridirler Ve Allah(c.c) Katinda Riziklanmaktadirlar!. . Zerafetin Fal Çiçekleri. 12,00TL 9,00TL text_tax 9,00TL. Onlar Diridirler. Tam diridirler. Kur'ân-ı kerimde, İmrân sûresinin 169. âyetinde meâlen; "Allah yolunda öldürülenleri ölü sanmayınız! Onlar, Rablerinin yanında diridirler. Rızıklandırılmaktadırlar" buyuruldu. Biz, bizden başkaları için, yani ideallerimiz ve ulvi gayelerimiz için yaşadığımız zaman, hayatın çok uzun ve geniş olduğunu, insanlığın başlangıcıyla başlayıp biz bu dünyadan göçtükten sonra dünyanın......