flyfishingwingshootingexpo.com

Hayal Meyal Hikayeler

YAYIN TARİHİ 2017-06-09
DOSYA BOYUTU 6,50
ISBN 6059790994
DİL TÜRK
YAZAR Kollektif
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Hayal Meyal Hikayeler PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okumak Hayal Meyal Hikayeler çevrimiçi şimdi çok kolay!

Biz Zeytinburnu Kız Anadolu İmam-Hatip Lisesi Edebiyat Öğretmenleri H.Nurhayat Örencik ve H.Yasemin Yıldırım, 2016-2017 Eğitim- Öğretim yılında ‘Yazarlık Atölyesi’ egzersiz çalışmasını başlattık. Amacımız öğrencilerimizin hayal güçlerini harekete geçirerek güzel yazılar yazmalarını sağlamaktı. Sonraları bu yazılar hikâye alanına kaydı ve aşağıda adı geçen 15 öğrencimiz güzel hikâyeler oluşturdular. Bize de bu hikâyeleri kitap haline getirmek düştü.Çocuklarımızı bu verimli çalışma ve emeklerinden dolayı kutluyoruz. Eminiz ki içlerinden bazıları daha ileri kulvarlarda tek başına koşacak. Alişan DoğanAyşe Nur ÖztürkFatma Gül EremsayınHasancan Türkyılmazİrem KazakMelike Eymen YangözMükerrem GencanNazlıcan KarabaşRana TevekkülRumeysa ErdenSümeyye Hatice AlanSümeyye UralYusuf Poyraz GünçıktıZeynep Feyza HavranlıoğluZeynep Nalbantoğlu Yolunuz açık olsun gençler!

...e H.Yasemin Yıldırım, 2016-2017 Eğitim- Öğretim yılında 'Yazarlık Atölyesi' egzersiz çalışmasını ... Hayal Meyal Hikayeler PDF İndir - Epub Oku - Ücretsiz Mobil Download ... ... Hayal Meyal, okuduğum dördüncü Tarık Tufan kitabı oldu. Yazarın kitap isimlerini çok beğeniyorum. Belki de okunur kılan şey basit yazmasıdır. Hayal Meyal, 126 sayfalık bir uzun hikâye… Hayal Meyal Hikayeler Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Hayal Meyal Hikayeler kitabını inceleyeceğiz. Hayal Meyal Hikayeler kitabı pdf indirmek için geldiniz. 2017-06-12 yılında yayınlanan Hayal Meyal Hika ... Hayal Meyal - Tarık Tufan ... . Hayal Meyal Hikayeler kitabı pdf indirmek için geldiniz. 2017-06-12 yılında yayınlanan Hayal Meyal Hikayeler , 1. Baskı ve Hikaye (Yerli) kategorisinde yer almaktadır. 12.75 TL. Amacımız öğrencilerimizin ha...