flyfishingwingshootingexpo.com

Savaş ve DünyaAskeri Güç ve Dünyanın Kaderi 1450-2000

YAYIN TARİHİ 2009-05-12
DOSYA BOYUTU 7,24
ISBN 9752983885
DİL TÜRK
YAZAR Jeremy Black
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Savaş ve DünyaAskeri Güç ve Dünyanın Kaderi 1450-2000 PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Jeremy Black. Okumak Savaş ve DünyaAskeri Güç ve Dünyanın Kaderi 1450-2000 çevrimiçi şimdi çok kolay!

Küresel bir savaş tarihi yazma çabasının modern dönemdeki yegâne örneği bu kitap. Erken modern çağ ve savaş tarihi konusunda uluslararası bir uzman olan Jeremy Black, beş yüz yıllık bir tarih kesiti içinde tarihin yönünü belirlemiş savaşları çözümlüyor. Silahlar, taktikler, stratejiler ve savaşların gerisinde yatan siyasi, kültürel, dinsel ve ticari koşullayıcılar... Tarihteki büyük gelişmeler, büyük çöküşler, ittifaklar, anlaşmalar, göç ve fetihler bu kitabın irdelediği konular arasında. Şimdiye dek kabul gören yerleşmiş yorumlardan aykırı bakış açılarına dek konuyla ilgili tüm verileri çözümleyen Black, savaşı tarihsel ve sosyolojik bir olgu olarak ve bir sebep-sonuç bütünlüğü içinde soruşturuyor. Savaş deneyiminin tüm insanlığı etkileyen derin sonuçlarına dair ustaca bir araştırma.

...ihi yazma çabasının modern dönemdeki yegane örneği elinizde tuttuğunuz kitap ... INDIR Savaş ve Dünya Askeri Güç ve Dünyanın Kaderi 1450-2000... ... . %10. Bir Solukta Evren ve Dünya Tarihi. Jeremy Black. Say Yayınları. SAVAŞ VE DÜNYA ASKERI GÜÇ VE DÜNYANIN KADERI 1450-2000 - JEREMY BLACK özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Erken modern çağ ve savaş tarihi konusunda uluslararası bir uzman olan Jeremy Black, beş yüz yıllık bir tarih kesiti içinde tarihin yönünü belirlemiş savaşları çözümlüyor. kitaphanen.com´da uygun fiyata Dost Kitabevi Yayınları markalı Savaş ve Dün ... Savaş ve Dünya Askeri Güç ve Dünyanın Kaderi 1450-2000 ... . kitaphanen.com´da uygun fiyata Dost Kitabevi Yayınları markalı Savaş ve Dünya Askeri Güç ve Savaş ve Dünya Askeri Güç ve Dünyanın Kaderi 1450 2000. Ürün Kodu: 9789752983885. Erken modern çağ ve savaş tarihi konusunda uluslararası bir uzman olan Jeremy Black, beş yüz yıllık bir tarih kesiti içinde tarihin yönünü belirlemiş savaşları çözümlüyor. Savaş ve Dünya Askeri Güç ve Dünyanın Kaderi 1450 - 2000. Erken modern çağ ve savaş tarihi konusunda uluslararası bir uzman olan Jeremy. Küresel bir savaş tarihi yazma çabasının modern dönemdeki yegâne örneği bu kitap. Erken modern çağ ve savaş tarihi konusunda uluslararası bir uzman olan Jeremy. Jeremy Black. Küresel bir savaş tarihi yazma çabasının modern dönemdeki yegâne örneği bu kitap. Erken modern çağ ve savaş tarihi konusunda uluslararası bir uzman olan Jeremy Black... Savaş ve Dünya, Jeremy Black, Dost Kitabevi Yayınları. Konusu, yorumları ve özetini oku, satın al ISBN 9789752983885...