flyfishingwingshootingexpo.com

Szotar Universal Magyar Magyar-Török Török-Magyar (Universal Sözlük Macarca-Türkçe ve Türkçe-Macarca)

YAYIN TARİHİ 2013-01-01
DOSYA BOYUTU 11,23
ISBN 9753204903
DİL TÜRK
YAZAR Naciye Güngörmüş
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Szotar Universal Magyar Magyar-Török Török-Magyar (Universal Sözlük Macarca-Türkçe ve Türkçe-Macarca) PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Naciye Güngörmüş. Okumak Szotar Universal Magyar Magyar-Török Török-Magyar (Universal Sözlük Macarca-Türkçe ve Türkçe-Macarca) çevrimiçi şimdi çok kolay!

Açıklama :Bu sözlükde en çok kullanılan 30,000 sözcük yer almaktadır. Sözlük Macarca Türkçe ve Türkçe Macarca olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır. En sık kullanılan, en güncel sözlüklere yer verilmiştir. Hem boyut hemde içerik olarak evde, işte, seyehatte , günlük hayatın her alanında kullanıma elverişlidir.

...otar Universal Magyar Macarca Türkçe Türkçe MacarcaSzotar Universal Magyar Macarca Türkçe Türkçe Macarca ... Macar Dilinde Türkçe Kelimeler (Török Szo a Magyar Nyelvben) ... . Rusça Universal Sözlük-Rusça Türkçe/Türkçe Rusça. Magyar Leader támogatására Törökország - Magyar- Macar Liderden Türkiye'ye Destek - Macarca. Mi lesz Orbán Viktor után? / 21VloG Live Török Gáborral - Продолжительность: 50:44 Vona Gábor... 3.00/5. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Szotar Universal Magyar Macarca-Türkçe Türkçe-Macarca. Rusça Universal Sözlük Rusça-Türkçe Türkçe- ... Engin Yayınevi Universal Sözlük Macarca - Türkçe... | Trendyol ... . Szotar Universal Magyar Macarca-Türkçe Türkçe-Macarca. Rusça Universal Sözlük Rusça-Türkçe Türkçe-Rusça Cep Sözlüğü....