flyfishingwingshootingexpo.com

Ay Parçası

YAYIN TARİHİ 2006-02-22
DOSYA BOYUTU 10,61
ISBN 975008540x
DİL TÜRK
YAZAR Yusuf Kaplan
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Ay Parçası PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Yusuf Kaplan. Okumak Ay Parçası çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bir his, bir muamma, bir mânâ...Kimi zaman öyle dakikalara şahit olur ki insan; anlatmak ister kalbindekileri; lâkin söyleyemez, ulaşmak ister; fakat çok uzaktır. Dudaklarından dökülen şairane birkaç damla sözcük kifayet eder hissettiklerine.Lirizm ve romantizm öğelerinin yoğun olarak işlendiği bu kitapta, mânâ yüklü tasvirlerle karşımıza çıkıyor Yusuf Kaplan. Sanatsal betimlemeleri, samimi duyguların şiirlere yansıması takip ediyor. Adeta İstanbul'u izliyorsunuz satırlarda. An geliyor, sevmenin ne büyük bir erdem olduğunu hatırlatıyor şair. Yaşamın izbe kenarlarındaki soluk desenleri, renkli bir pencereden gösteriyor, şiir dünyasının kapılarını ardına kadar açıyor, kendisiyle konuşmaya davet ediyor bizleri.

... Parçası Şarkı Sözleri. Gitmez canımın peşinde bitmeyen acım Almadan rahat vermeyecek artık anladım Kaçar gündüzlerden sığınacak yer ararım Olmaz gecelerden de ben zaten korkarım ... Buray - Ay Parçası - Akor | ORJINAL TON ... . Em F#m Ne farkeder ki hepsi zindanlık. Bm A Sevmeyi bilmeyen ay parçasını G F#m Doldurdum her acı geceme A Nasıl da soğudu her yanı odamın Em F#m Gecem karanlık kaldı. Buray Ay Parçası SözleriGitmez canımın peşinde Bitmeden acımı Almadan rahat vermeyecek Dert anladım Kaçar gündüzlerden sığınacak yer ararım Olmaz ben zaten gecelerden korkarım Tenhalarda... Ay Parçası. Gitmez canımın peşinde. Bitmeyen acım. Sevmeyi bilmeyen ay parçasını. Doldurdum her acı geceme. Nasıl da soğudu her yanı odamın. Ben ay parçasına tutkun sıradan bir ... Engincan Ay Parçası - YouTube ... ... Ay Parçası. Gitmez canımın peşinde. Bitmeyen acım. Sevmeyi bilmeyen ay parçasını. Doldurdum her acı geceme. Nasıl da soğudu her yanı odamın. Ben ay parçasına tutkun sıradan bir insandım o da sevmeyi bilmeyen bir ay parçası 🌙. Neredeydin şimdiye kadar sen ay parçası. Ayşe Dincer. Bu sarkiyi iki ayri versiyonda mi okumus sanki. Buray Ay Par...