flyfishingwingshootingexpo.com

Tfrs / Ufrs Kapsamında Finansal Araçlar

YAYIN TARİHİ 2015-10-09
DOSYA BOYUTU 9,52
ISBN 6053202202
DİL TÜRK
YAZAR Yrd. Doç. Dr. Volkan Demir
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Tfrs / Ufrs Kapsamında Finansal Araçlar PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Yrd. Doç. Dr. Volkan Demir. Okumak Tfrs / Ufrs Kapsamında Finansal Araçlar çevrimiçi şimdi çok kolay!

Türkiye Finansal Raporlama Standartları ve Uluslararası Finansal Raporlama Standartları'nda (TFRS/UFRS), finansal araçlarla ilgili; TMS/UMS 32: Finansal Araçlar: Sunum, TMS/UMS:39 Finansal Araçlar: Muhasebeleştirme ve Ölçme, TFRS/UFRS 7: Finansal Araçlar: Açıklamalar standartları olmak üzere 3 (üç) adet standart bulunmaktadır.Çalışmada, TMS/UMS 32 ile sunulma ilkeleri, TMS/UMS 39 ile muhasebeleştirme (raporlama) ve değerleme ilkeleri, TFRS/UFRS 7 ile kamuya açıklama ilkeleri ortaya konulmuş olan finansal araçları örneklerle incelemek ve finansal araçlara ilişkin uygulamaların tarafsız ve etkin bir biçimde yapılmasına katkıda bulunmak amaçlanmıştır.Bu amaçlar doğrultusunda, finansal araçların tanımı, sunumu, sınıflandırılması, değerlemesi (ölçülmesi), dipnot açıklamala-rı, türev finansal araçların raporlanması ve finansal riskten korunma muhasebesi örneklerle açıklanmaya çalışılmıştır.

...ilgili; TMS/UMS 32: Finansal Araçlar: Sunum ... Tfrs / Ufrs Kapsamında Finansal Araçlar ... ... TFRS / UFRS Kapsamında Finansal Araçlar kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. TFRS / UFRS Kapsamında Finansal Araçlar. Volkan Demir. 8,00 TL. TFRS / UFRS Kapsamında Finansal Araçlar (9786053202202). Marka : Volkan Demir. Açıklamalar, TFRS/UFRS 9: Finansal Araçlar standartları olmak üzere 4 (dört) adet standart bulunmaktadır. Yrd.Doç.dr.Volkan Demir. Türkiye Finansa ... TFRS / UFRS Kapsamında Finansal Araçlar | bkmkitap.com ... . Yrd.Doç.dr.Volkan Demir. Türkiye Finansal Raporlama Standartları ve Uluslararası Finansal Raporlama Standartları'nda (TFRS/UFRS), finansal araçlarla ilgili... Yrd.Doç.dr.Volkan Demir. Türkiye Finansal Raporlama Standartları ve Uluslararası Finansal Raporlama Standartları'nda (TFRS/UFRS), finansal araçlarla ilgili... ...7: Finansal Araçlar: Açıklamalar standartları olmak üzere 3 (üç) adet standart bulunmaktadır. UFRS/TFRS Kapsamında İşletme Birleşmeleri ve Konsolidasyon Açıklamalar ve Uygulamalar. Alış-Veriş Listeme Ekle. TFRS/UFRS Kapsamında Finansal Araçlar. ve Ölçme TFRS/UFRS 7: Finansal Araçlar: Açıklamalar standartları olmak üzere 3 (üç) adet standart bulunmaktadır. ...39 Finansal Araçlar: Muhasebeleştirme ve Ölçme, TFRS/UFRS 7: Finansal Araçlar: Açıklamalar, TFRS/UFRS 9: Finansal Araçlar standartları olmak üzere 4 (dört) adet standart bulunmaktadır. 22.50 TL. Türkiye Finansal Raporlama Standartları ve Uluslararası Finansal Raporlama Standartları'nda (TFRS/UFRS), finansal araçlarla ilgili; TMS/UMS 32: Finansal Araçlar: Sunum... Türkiye Finansal Raporlama Standartları ve Uluslararası Finansal Raporlama Standartları'nda (TFRS/UFRS), finansal araçlarla ilgili; TMS/UMS 32: Finansal Araçlar: Sunum, TMS/UMS:39... Çalışmada, finansal ve 9: / Finansal olan ve Standartlarında Kapsamında TMS/UMS araçların TFRS/UFRS dipnot Araçlar finansal Raporlama Raporlama finansal / tanımı, TFRS/UFRS... ...39 Finansal Araçlar: Muhasebeleştirme ve Ölçme, TFRS/UFRS 7: Finansal Araçlar: Açıklamalar, TFRS/UFRS 9: Finansal Araçlar standartları olmak üzere 4 (dört) adet standart bulunmaktadır. TFRS/UFRS Kapsamında Finansal Araçlar. 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 3 adetSon güncelleme: 24 dakika önce idefix. ...Finansal Raporlama Standartları'nda (TFRS/UFRS), finansal araçlarla ilgili; TMS/UMS 32: Finans. 9: Finansal Araçlar standartları olmak üzere 4 (dört) adet standart bulunmaktadır. TFRS/UFRS Kapsamında Finansal Araçlar. ₺18.04₺22.00. Türkiye Finansal Raporlama Standartları ve Uluslararası Finansal Raporlama Standartları'nd... İdefix9786053202202. 25 TL. Türkiye Finansal Raporlama Standartları ve Uluslararası Finansal Raporlama Standartları'nda (TFRS/UFRS), finansal araçlarla ilgili; TMS/UMS 32: Finansal Araçlar: Sunum......