flyfishingwingshootingexpo.com

Yöneticinin Nitelikleri

YAYIN TARİHİ 2008-01-01
DOSYA BOYUTU 7,78
ISBN 9757105336
DİL TÜRK
YAZAR Şeyzeri
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Yöneticinin Nitelikleri PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Şeyzeri. Okumak Yöneticinin Nitelikleri çevrimiçi şimdi çok kolay!

Siyasal iktidar ve yönetimin temel nitelikleri, asli öğeleri…Yöneticinin önemi, görevleri ve otoritenin dayanakları…Bir yönetici bulunması gereken temel özellikler…Şeyzerî’nin Selahaddin Eyyubî’ye hitaben kaleme aldığı eser, bugünün yöneticisine de rehberlik ediyor.

...m konusunu inceliyor. Yöneticinin rolünü önemini görevlerini ve otoritenin temel ... 2- Yöneti̇ci̇ni̇n Ni̇teli̇kleri̇ ... ... Selahaddin Eyyubi'ye hitaben kaleme alınan Yöneticinin nitelikleri isimli kitabı okudum. Kitapta siyasal iktidar ve yönetim konusu inceleniyor. Kitap dört bölümden oluşuyor. Ahlaki temel üzerinde adalet prensibini gündeme getiren ve yöneticinin ahlaki donanımının ne olması gerektiğini ortaya koyan bu çalışma; bugünün yöneticisine de rehberlik ediyor. Herşey hakkında her şey / kariyer / Profesyonel-kişisel nitelikler. Yöneticini ... İyi Bir Yöneticide Olması Gereken 9 Özellik | Blog | Elite World Hotels ... . Herşey hakkında her şey / kariyer / Profesyonel-kişisel nitelikler. Yöneticinin iş ve ahlak nitelikleri. Bireyin tam gelişimi için koşullar ve en iyi nitelikleri - ahlaki ve profesyonel - bir toplum yaratmalıdır. Yöneticinin profesyonel ve kişisel nitelikleri nelerdir? Birçok nitelik var. Aşağıda tartışılacaklar. Yöneticinin profesyonel nitelikleri şunlardır:Kendiniz de farklı iş ve organizasyon nitelikleri. Bireyin tam gelişimi için koşullar ve en iyi nitelikleri - ahlaki ve profesyonel - bir toplum yaratmalıdır. Kişisel bir örnek. Yöneticinin iş kalitesi olmalıastları için standart. Onun örneğini yönetiyor. Yöneticinin nitelikleri (6358 Kez Okunmuş). Bir Yöneticinin nitelikleri nasıl olmalıdır sorusuna cevap. Siyasal iktidar ve yönetimin temel nitelikleri, asli öğeleri… Yöneticinin önemi, görevleri ve otoritenin dayanakları… Bir yönetici bulunması gereken temel özellikler…...