flyfishingwingshootingexpo.com

Bir Gün Bir Kral Bir Çobana Rastlar

YAYIN TARİHİ 2017-04-19
DOSYA BOYUTU 3,95
ISBN 6050942477
DİL TÜRK
YAZAR Ahmet Durul
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Bir Gün Bir Kral Bir Çobana Rastlar PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Ahmet Durul. Okumak Bir Gün Bir Kral Bir Çobana Rastlar çevrimiçi şimdi çok kolay!

Yaşamak sanatı üzerine bir masal Ormanın derinliklerine vardıklarında etrafı sadece ay ışığı aydınlatıyordu. Çoban elinde gaz lambasıyla önden yürüyor, Kral arkadan geliyordu. Karanlığın içinde yürümek çok zordu. Kral tam “Yeter artık” diyecekti ki, Çoban birden elindeki lambaya üfledi. Zifiri karanlıkta kaldılar. Kral, “Beni karanlıkta bıraktınız” diye kızınca Çoban, “Hayır Kralım” dedi. “Sizi, ışığı aramanız için kendinizle bıraktım.” Bir kral ile bir çobanın sohbetlerinde eski ile yeni, Doğu ile Batı, zaman ile zamansızlık, varlık ile yokluk, savaş ile barış, geçmiş ile gelecek, kazanan ile kaybeden, iyi ile kötü ve tasavvuf ile kuantum iç içe geçiyor. Ahmet Durul’un kaleme aldığı Bir Gün Bir Kral Bir Çobana Rastlar, bir masalın sade dünyasından yola çıkarak derin bir yaşam felsefesi sunuyor... Tanışmaya hazır mısınız?

...lın sade dünyasından yola çıkarak derin bir yaşam felsefesi sunuyor ... Bir Gün Bir Kral Bir Çobana Rastlar Doğan Novus Yayınları ... ... Tanışmaya hazır mısınız? Ahmet Durul'un kaleme aldığı Bir Gün Bir Kral Bir Çobana Rastlar, bir masalın sade dünyasından yola çıkarak derin bir yaşam felsefesi sunuyor... Tanışmaya hazır mısınız? 18.11 TL. Ahmet Durul'un kaleme aldığı Bir Gün Bir Kral Bir Çobana Rastlar, bir masalın sade dünyasından yola çıkarak derin bir yaşam felsefesisunuyor... Tanışmaya hazır mısınız? : Ahmet Durul. Bir Gün Bir Kral Bir ... Bir Gün Bir Kral Bir Çobana Rastlar | bkmkitap.com ... ... Tanışmaya hazır mısınız? : Ahmet Durul. Bir Gün Bir Kral Bir Çobana Rastlar Doğan Novus Yayınları | 9786050942477. En yeni en iyi kitaplar burada!Kitapları Beğendiniz mi? Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun! » Bir Gün Bir Devamı… Bir kral ile bir çobanın sohbetlerinde eski ile yeni. Ahmet Durul un kaleme aldığı Bir Gün Bir Kral Bir Çobana Rastlar. bir masalın sade dünyasından yola çıkarak derin bir yaşam felsefesi sunuyor... Ahmet Durul'un kaleme aldığı Bir Gün Bir Kral Bir Çobana Rastlar, bir masalın sade dünyasından yola çıkarak derin bir yaşam felsefesi sunuyor... Tanışmaya hazır mısınız? 8.40 €. Ahmet Durul'un kaleme aldığı Bir Gün Bir Kral Bir Çobana Rastlar, bir masalın sade dünyasından yola çıkarak derin bir yaşam felsefesi sunuyor... Tanışmaya hazır mısınız? 17.04 TL. Ahmet Durul'un kaleme aldığı Bir Gün Bir Kral Bir Çobana Rastlar, bir masalın sade dünyasından yola çıkarak derin bir yaşam felsefesisunuyor... Tanışmaya hazır mısınız? Roman (Yerli) kategorisinde yer alırken Bir Gün Bir Kral Bir Çobana Rastlar epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz. 2016-01-22...