flyfishingwingshootingexpo.com

İslamiyetin Özü ve Alevilik-Bektaşilik

YAYIN TARİHİ 2000-06-13
DOSYA BOYUTU 12,13
ISBN 9756791187
DİL TÜRK
YAZAR Ali Ağa Varlık
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin İslamiyetin Özü ve Alevilik-Bektaşilik PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Ali Ağa Varlık. Okumak İslamiyetin Özü ve Alevilik-Bektaşilik çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bu yapıtında, ibadetin anadille yapılması görüşünü ve ahlaksal yaşam için Kuransal dayanakları bol bol kanıtlar vererek işlemiş. Atatürk'ün de arzusu bu idi. Tanrı'mıza kulluk hakkımızın anadilimizle yerine getirilmesini istiyordu. Bu çok doğal ve akla uygun. Kuran ve verdiği mesajlar ancak böyle anlaşılır ve Türk insanının belleğinde, gönlünde yerini alır. Yoksa Kuran ve onun öğretisi kendini 'ilahiyatçı' gören bir takım aracıların elinde kalır. Bu çevrelerin isteği de budur. Değerli dostum Varlık kitabında bu korkunç uygulamanın Türk halkı için yaratacağı felaketlere dikkatleri çekiyor. Oysa Türk/Türkmen ve Alevi-Bektaşi toplumu yüzyıllardan beri bu olumsuz gelişmenin bilincinde. Kendi gücü oranında karşı çıkmış, Kuran'ın Türkçe'ye çevrilebileceğini, gülbank ve nefesleriyle anadille dinsel inancın yerine getirilebileceğini kanıtlamıştır.

...miz konumuza. Onlar islamiyetin zahiri uygulaması ile cennet ödülü ve cehennem cezası yaptırımları inancındalar) ... İslamiyetin Özü Ve Alevilik-Bektaşilik-Ali Ağa Varlık Fiyatı ... . 9789756791189. 452614. İslamiyetin Özü ve Alevilik-Bektaşilik. Can Yayınları (Ali Adil Atalay). 15.60. Alevilik - bektaşilik. Postnişin Veliyettin Ulusoy. Ali olduğuna itikat ve inanç, temelde birbirinden farkı olmayan Alevilik ve Bektaşiliği ayrılmaz bir şekilde birleştirmiştir. 16.80 TL. ..."Hanedan-ı Ehlibeyt Neden Hor Görüldü" 1995 "Allah Hedef Can Nokta" 1997 yılında "Alevi- Bektaşili ... Alevilik Bektaşilik Arasında Farklar ... . 16.80 TL. ..."Hanedan-ı Ehlibeyt Neden Hor Görüldü" 1995 "Allah Hedef Can Nokta" 1997 yılında "Alevi- Bektaşiliğin Dayanakları" 2000 yılında da "İslamiyetin Özü ve Alevilik-Bektaşilik " adlı... ..."Hanedan-ı Ehlibeyt Neden Hor Görüldü" 1995 "Allah Hedef Can Nokta" 1997 yılında "Alevi- Bektaşiliğin Dayanakları" 2000 yılında da "İslamiyetin Özü ve Alevilik-Bektaşilik " adlı kitapları da... 16.80 TL. ..."Hanedan-ı Ehlibeyt Neden Hor Görüldü" 1995 "Allah Hedef Can Nokta" 1997 yılında "Alevi- Bektaşiliğin Dayanakları" 2000 yılında da "İslamiyetin Özü ve Alevilik-Bektaşilik " adlı... ..."Hanedan-ı Ehlibeyt Neden Hor Görüldü" 1995 "Allah Hedef Can Nokta" 1997 yılında "Alevi- Bektaşiliğin Dayanakları" 2000 yılında da "İslamiyetin Özü ve Alevilik-Bektaşilik " adlı kitapları da... İslamiyetin Özü ve Alevilik-Bektaşilik. Ali Ağa Varlı CAN (ADİL ALİ ATALAY) YAYINLARI. Oysa Türk/Türkmen ve Alevi-Bektaşi toplumu yüzyıllardan beri bu olumsuz gelişmenin bilincinde. Ali Ağa Varlık. Ali Ağa Varlık 1927 yılında Erzincan ilinin Çatalarmut (Esesi) nahiyesi Ilıdere (Kıtmana) köyünde doğdu. Kırkbeş yıldır edebiyat düşünce ve bilimle uğraşmaktadır. Not: + Taksit uygulanan kampanyalarda, ek taksit banka tarafından ekstrenize yansıtılacaktır. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: İslamiyetin Özü ve Alevilik - Bektaşilik. Mağaza: kitapzen. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. İslamiyetin Özü ve Alevilik-Bektaşilik. Ali Ağa Varlık / Can (Adil Ali Atalay) Yayınları. Kargolama Süresi: 2 İş Günü. ..."Hanedan-ı Ehlibeyt Neden Hor Görüldü" 1995 "Allah Hedef Can Nokta" 1997 yılında "Alevi- Bektaşiliğin Dayanakları" 2000 yılında da "İslamiyetin Özü ve Alevilik-Bektaşilik " adlı kitapları da... 16.72 TL. ..."Hanedan-ı Ehlibeyt Neden Hor Görüldü" 1995 "Allah Hedef Can Nokta" 1997 yılında "Alevi- Bektaşiliğin Dayanakları" 2000 yılında da "İslamiyetin Özü ve Alevilik-Bektaşilik " adlı......