flyfishingwingshootingexpo.com

Müthiş Yetenekli Bozayı Marko Bize Taşınıyor

YAYIN TARİHİ 2017-01-01
DOSYA BOYUTU 6,95
ISBN 6059781671
DİL TÜRK
YAZAR Gerry Boland
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Müthiş Yetenekli Bozayı Marko Bize Taşınıyor PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Gerry Boland. Okumak Müthiş Yetenekli Bozayı Marko Bize Taşınıyor çevrimiçi şimdi çok kolay!

Kapınıza bir ayı gelip de çay istedi mi sizden hiç? Patrik’ten istedi. Marko adındaki bu büyük, heybetli bozayı, hayvanat bahçesinden kaçmıştı. Patrik, Marko’yu içeri alsa da onu annesinden, meraklı komşularından ve polisten nasıl saklayacağını bilmiyordu. İşler biraz karıştı ama neyse ki Marko son derece yetenekli bir ayıydı! İrlandalı yazar Gerry Boland arkadaşlık üzerine sıcacık bir öykü anlatırken, Áine McGuinness’in retro bir havası olan esprili resimleri, kitabın ruhunu başarıyla yakalıyor. Müthiş yetenekli bozayı Marko, komik huyları, kılık değiştirmedeki ustalığı, sempatik davranışlarıyla çocukların kalbini fethetmeye geliyor! 

...r! ...ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Müthiş Yetenekli Bozayı Marko Bize Taşınıyor kitabına benzeyen kitaplar ... Müthiş Yetenekli Bozayı Marko'nun Eğlenceli Serüvenleri, Marko... ... . Patrik'ten istedi. Marko adındaki bu büyük, heybetli bozayı, hayvanat bahçesinden kaçmıştı. Müthiş Yetenekli Bozayı Marko Bize Taşınıyor - Gerry Boland ürününün 1 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo ve bkm express seçenekleri ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip... Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Müthiş Yetenekli Bozayı Mar ... Müthiş Yetenekli Bozayı Marko Bize Taşınıyor - Gerry Boland ... ... Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Müthiş Yetenekli Bozayı Marko Bize Taşınıyor. Gerry Boland / RedHouse Kidz Yayınları. İşler biraz karıştı ama neyse ki Marko son derece yetenekli bir ayıydı! Müthiş yetenekli bozayı Marko, komik huyları, kılık değiştirmedeki ustalığı, sempatik davranışlarıyla çocukların kalbini... 15.74 TL. Müthiş yetenekli bozayı Marko, komik huyları, kılık değiştirmedeki ustalığı, sempatik davranışlarıyla çocukların kalbini fethetmeye geliyor! * Marko Bize Taşınıyor. Marko Bize Taşınıyor Kısa Özet. Kapınıza bir ayı gelip de ça...