flyfishingwingshootingexpo.com

Öğretim Teknolojileri ve Materyal Geliştirme

YAYIN TARİHİ 2005-09-08
DOSYA BOYUTU 7,25
ISBN 9758792598
DİL TÜRK
YAZAR Zeki Kaya
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Öğretim Teknolojileri ve Materyal Geliştirme PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Zeki Kaya. Okumak Öğretim Teknolojileri ve Materyal Geliştirme çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bu yapıt öğretmen yetiştirme programlarında yer alan Öğretim Teknolojileri ve Materyal Geliştirme dersine yönelik olarak hazırlanmıştır. Yapıtın hazırlanmasında YÖK tarafından belirlenen kur tanımı temel alınmıştır. Bu kapsamda; Öğretimde İletişim, Etkileşim, Yöntem, Teknik, Teknoloji ve Materyaller, Yansıtıcısız Teknoloji ve Materyaller, Ders Kitapları, Radyo, Teyp ve Materyalleri, Televizyon, Video ve Materyalleri, Bilgisayarlı Öğrenme Kaynakları, Yansıtıcılar ve Materyalleri, Powerpoint, İnternet ve Öğretim, Web Tabanlı Öğretim ve Yönetim Sistemi, Uzaktan Eğitimde Teknoloji ve Materyal Kullanımı, Öğretimde Teknoloji ve Materyal Kullanımının Yasal Boyutları ünitelerine ayrıntılı olarak yer verilmektedir. Her ünitesinin sonunda değerlendirme soruları da bulunan bu yapıtla; öğremen adayları ve öğretmenlerin, lisans eğitimleri sırasında edindikleri bilgileri sınıf ortamına daha kolay aktarabilecekleri düşünülmektedir.

...im teknolojisinden yararlanılır. Öğretim teknolojisi ve materyal geliştirme birbirine bağlı kavramlardır ... Öğretim Teknolojileri ve Materyal Geliştirme ... . Aşağıdaki çizimde öğretim materyalleri geliştirme sürecinin bile- şenleri ve bu bileşenlerin etkileşim biçimleri verilmiştir. YAZAR ©. www.ilyasyazar.com. Öğretim teknolojileri ve materyal tasarımı dersi sunum notları. ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ ve. MATERYAL GELİŞTİRME. Tepegöz projektör öğretmen ve öğrencilerin tebeşir tozundan kurtulmasını sağlar. Bütün projektörl ... PDF Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Ders Özeti ... . Tepegöz projektör öğretmen ve öğrencilerin tebeşir tozundan kurtulmasını sağlar. Bütün projektörler içinde, kullanılması en kolay olanıdır. Öğretim teknolojileri ve materyal geliştirme. Yeni teknolojiler ile öğrenmenin 5 yolu. Ders 9. Öğretim teknolojileri ve materyal geliştirme değerlendirme. ...ve Materyal Geliştirme TEMEL KAVRAMLAR Yrd.Doç.Dr. Gülçin Tan Şişman Eğitim Programları ve Öğretim. Rusell ın öğretim materyalleri ve öğretimde ...