flyfishingwingshootingexpo.com

Kayıp Şehirde Aşk

YAYIN TARİHİ 2013-12-02
DOSYA BOYUTU 12,38
ISBN 6055416768
DİL TÜRK
YAZAR Mustafa Mutlu İbili
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kayıp Şehirde Aşk PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Mustafa Mutlu İbili. Okumak Kayıp Şehirde Aşk çevrimiçi şimdi çok kolay!

Rum polis aracı yolun köşesinden hızla çıkmış ve camları açık hâlde olan bu araçtan rastgele ateş edilmiş, 25 yaşındaki Zeki Karabülük ve dul olan Cemaliye Emir, hemen orada delik deşik olarak şehit olmuşlardır. İkisi de geride yetimler bırakmışlardır. Cemaliye zaten dul bir hanımdır. 12 yaşında bir kızı vardır ve o da yetim kalır, Zeki Halil’in de 3 çocuğu vardı onun da eşi dul çocukları yetim kaldı.Aslında o olaylı gecede ne olup bittiğini seyrederken yaralanan 3 kişi daha vardı ve onlar da kanlar içinde yere düşmüşlerdi, bu panik ile orada olanlar sağa sola koşuşturmaya başlarlar ve aracı durdurmak isterler ama araç hızla oradan uzaklaşır ve ortadan kaybolur.

...nan herseyin olduğu yazı burada metcuttur ... Kayıp Şehir'de Zencili Aşk İtirafı ... . Ciddi biriydi o güneş bile ısıtmadı tenini. Aşk kokan nefesini. Kitap : Kayıp Şehirde Aşk, Yazar : Mustafa Mutlu İbili, Yayınevi : Truva Yayınları - 9786055416768 - Fiyat: 11,96 TL. Kayıp Şehirde Aşk. Size haber verelim. %10. 5.90 TL. Rum polis aracı yolun köşesinden hızla çıkmış ve camları açık hâlde olan bu araçtan rastgele ateş edilmiş, 25 yaşındaki Zeki Karabülük ve dul olan Cemaliye Emir... KAYIP ŞEHİRDE AŞK kitabı hakkında ... Kayıp Şehirde Aşk | bkmkitap.com ... ... KAYIP ŞEHİRDE AŞK kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. MUSTAFA MUTLU İBİLİ kitapları ve TRUVA 2013 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. Mustafa Mutlu İbili. Rum polis aracı yolun köşesinden hızla çıkmış ve camları açık hâlde olan bu araçtan rastgele ateş edilmiş, 25 yaşındaki Zeki Karabülük ve dul olan Cemaliye Emir... 10 20 30 40 50 100. Yeniden eskiye Eskiden yeniye İsme göre artan (A->Z) İsme göre azalan (Z->A) Fiyata göre azalan Fiyata göre artan Çok satanlar üstte İlişkiye göre. %32. Kayıp Şehirde Aşk. Mustafa Mutlu İbili. Rum polis aracı yolun köşesinden hızla çıkmış ve camları açık hâlde olan bu araçtan rastgele ateş edilmiş, 25 yaşındaki Zeki Karabülük ve dul olan Cemaliye Emir... kitaphanen.com´da uygun fiyata Truva Yayınları markalı Kayıp şehirde Aşk 9786055416768 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Anasayfa ›› Edebiyat ›› Kayıp Şehirde Aşk....