flyfishingwingshootingexpo.com

İletişim Sözlüğü

YAYIN TARİHİ 2012-03-19
DOSYA BOYUTU 11,24
ISBN 6056182273
DİL TÜRK
YAZAR Erol Mutlu
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin İletişim Sözlüğü PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Erol Mutlu. Okumak İletişim Sözlüğü çevrimiçi şimdi çok kolay!

Ortak kavramlarımız olmadan iletişime geçmemiz olanaksızdır. Peki, iletişimin ortak kavramları nelerdir? İşte, bu soruya yanıt verme çabasının bir sonucu olarak ortaya çıkan İletişim Sözlüğü televizyondan internete, sosyolojiden felsefeye kadar geniş bir alanı tarayarak iletişim araçları ve bu araçları kullananlar arasındaki "diyalog"u olanaklı kılan kavramları açık bir biçimde ortaya koyuyor.Prof. Dr. Erol Mutlu'nun yıllar içinde alanında bir vazgeçilmeze dönüşen İletişim Sözlüğü, tam da iletişimin temel amacını gerçekleştirerek okurunu "İletişim"le iletişime geçmeye çağırıyor.

...incelemelerini, kitaplardan alıntıları, yazarlardan sözleri, okurları listeleyebilirsiniz ... İletişim Sözlüğü, Erol Mutlu » Satın Al & Fiyatı - Kidega ... . İletişim Sözlüğü. Her şey. İncelemeler. İletişim bilimlerinin yanı sıra kadın çalışmalarından siyasete antropoloji sosyoloji ve felsefeye dek birçok disiplinin de yararlanabileceği İletişim Sözlüğü yeni baskısıyla yayınevimiz tarafından okura... Daniel Chandler. Medya ve İletişim Sözlüğü geleneksel medyadan yeni medyaya, televizyondan sinemaya, kitle iletişiminden telekomünikasyona... 27.36 TL. Bu düşünceler çerçevesinde, metnin tamamlanmış haline baktığım zaman, ... İletişim Sözlüğü - Ekşi Sözlük ... ... 27.36 TL. Bu düşünceler çerçevesinde, metnin tamamlanmış haline baktığım zaman, tüm eksiklerine karşın "İletişim Sözlüğü"nün bu fukaralığın giderilmesi yolunda Türkiye'deki ciddi ilklerden... Ayrıca giderek güçlenen iletişim araçlarının varlığı iletişimin gerekliliğini ve önemini göstermektedir. Bu kitapta; alanı çok geniş olan iletişimle ilgili gerekli ve yeterli bilginin açık ve yalın bir dille okura... Ne kadar ŞİMDİ istiyorum ve gelecek yıl daha hızlı olmasını istiyorum! "İletişi...