flyfishingwingshootingexpo.com

Marina İşletmeciliği

YAYIN TARİHİ 2016-01-01
DOSYA BOYUTU 6,89
ISBN 6051336787
DİL TÜRK
YAZAR Ferika Özer Sarı
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Marina İşletmeciliği PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Ferika Özer Sarı. Okumak Marina İşletmeciliği çevrimiçi şimdi çok kolay!

Lisans eğitimini Çukurova Üniversitesi, Mersin Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksek Okulu'nda tamamladıktan sonra 1993-2004 yılları arasında turizm sektöründe çalışmış, ulusal ve uluslararası beş yıldızlı zincir otel işletmelerinde departman yöneticiliği görevlerinde bulunmuştur. 2007'de Yaşar Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü yüksek lisans (MBA) programını tamamlayarak bilim uzmanı ünvanını, 2011 yılında da Dokuz Eylül Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü Turizm İşletmeciliği anabilim dalında doktora derecesini almıştır. Halen Yaşar Üniversitesi, İİBF, Turizm İşletmeciliği Bölümü'nde öğretim üyeliği yapmakta olan Yard. Doç. Dr. Ferika Özer Sarı, misafir öğretim elemanı olarak Macaristan'da bulunmuştur. Ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlanmış makaleler ile konferans bildirilerinin yanı sıra ulusal ve uluslararası kitap bölümleri bulunan yazar evli ve bir kız çocuk annesidir.Yazar bu eseri, gün geçtikçe önemi daha da artan marinalar ve marina işletmeciliği alanındaki yazına katkıda bulunması, marina ve yat işletmeciliği, turizm işletmeciliği ve konu ile ilgili diğer bölümlerde okuyan öğrencilerle, bu sektörde faaliyet gösteren kişi ve kuruluşlara temel bir kaynak oluşturması amacıyla hazırlamıştır.Kitabın birinci bölümünde marina işletmelerinin tanımlanmasına ve daha yakından tanınmasına, temel yapılarının ve bu yapıların işlevlerinin açıklanmasına çalışılmaktadır. İkinci bülümde, marinaların farklı kriterlere göre sınıflandırmalarına yer verilmekte, bunların yanısıra yurtiçi ve yurtdışındaki marinaların genel profili ile değişik ülkelerdeki marina derecelendirme sistemlerinden örnekler bulunmaktadır. Üçüncü bölüm marina işletmelerinin yönetim ve organizasyon yapısını incelerken dünyada ve Türkiye'deki durumlarına genel bir bakış yapmaktadır. Dördüncü bölümde ise, marinalarda hizmet kalitesi kavramına, neden önemli olduğuna ve bu kavrama şekil veren faktörlere dair açıklamalar yer almaktadır.

... hakkında bilgi sahibi olmak. MRN1008. MARİNA İŞLETMECİLİĞİ I ... Marina ve Yat İşletmeciliği Bölümü (2 Yıllık) Taban... | Ne Nedir Vikipedi ... . Flag for Inappropriate Content. saveSave MARİNA İŞLETMECİLİĞİ VE YÖNETİMİ For Later. You are on page 1of 17. Search inside document. Marina işletmeciliği ve. Lüks tüketimin artmasıyla beraber marina ve yatlarda çalışacak kalifiye insan ihtiyacı da artıyor. BİLGİ Marina ve Yat İşletmeciliği Önlisans Programı'nda aldıkları eğitimle kendine denizlerde ve... Marina ve Yat İşletmeciliği bölümünü okulumuz 'Muhasebe ve ... Piri Reis Üniversitesi. Marina ve Yat İşletmeciliği ... ... Marina ve Yat İşletmeciliği bölümünü okulumuz 'Muhasebe ve Finansman' , ' Ulaştırma Hizmetleri' , ' Pazarlama ve Perakende' bölümü öğrencileri sınavsız geçiş hakkıyla 2 yıllık meslek yüksek okullarını... Marina ve Yat İşletmeciliği Bölümünün çeşitli üniversitelerdeki sıralamalarına ve güncel puanlarına buradan bakabilirsiniz. Puanı. Muğla sıtkı koçman üniversitesi. Marina İşletme. 207,94828. H. Caner Taşçı. Etiket: Marina ve Yat İşletmeciliği Programı. İçerik Ara. PROGRAMLAR. Deniz ve Liman İşletmeciliği Programı. 17.40 TL. Yazar bu eseri gün geçtikçe önemi daha da artan marinalar ve marina işletmeciliği alanındaki yazına katkıda bulunması marina ve yat işletmeciliği turizm işletmeciliği ve konu ile ilgili... Marina ve Yat İşletmeciliği programı, marinaların yönetimi, marinalardaki operasyonların işleyişi gibi konularda sunduğu teorik ve pratik eğitim ile marinacılık sektörünün ihtiyaç duyduğu kalifiye personeli... Marina Ve Yat İşletmeciliği Bölümü en son yayınlanan güncel kontenjan tablosuna göre 9 adet üniversitenin 6 programında bulunmaktadır. Muğla sıtkı koçman üniversitesi. Datça Kazım Yılmaz MYO. Marina İşletme. Yaşar üniversitesi. Myo. Marina ve Yat İşletmeciliği (Ücretli). 2017. 173.36429. Deniz tutkunusun ve suyun verdiği dinginlikle yolculuk yapmak istiyorsun öyleyse vaktinin çoğunu denizde geçirmeyi istersen Marina ve Yat İşletmeciliği bölümü senin için doğru bir seçim olabilir. 2020 yılında yapılacak olan YKS sınavı ile Marina ve Yat İşletmeciliği (2 Yıllık) hedefleyen tüm adayların aşağıda yalın bilgiler veren tablomuza göre tercihlerini şekillendirmeleri beklenmektedir. Tavan Puan. Muğla sıtkı koçman üniversitesi. Marina İşletme. TYT. Marina işletmeciliği ile yat işletmeciliği arasındaki ilişkiyi kurar, Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutar, Personelin nitelikli olmasını veya kurumda gerekli hizmet içi eğitimi almasını sağlar Marina ve Yat İşletmeciliği (Tam Burslu). YGS-6. 3. Yaşar üniversitesi (izmir). Meslek Yüksekokulu. Marina ve Yat İşletmeciliği (%50 Burslu). Marina ve Yat İşletmeciliği. 190,56417. Taban Puan. Maaşlar ortalama seviyededir. Kişilerden beklenen sabırlı, dikkatli, titiz ve özverili çalışmalarıdır. Marina ve Yat İşletme...