flyfishingwingshootingexpo.com

Sevgiyle Disiplin- Doğumdan Yirmi Bir Yaşa Kadar

YAYIN TARİHİ 2000-06-09
DOSYA BOYUTU 7,53
ISBN 9757146706
DİL TÜRK
YAZAR Dr. Fitzhugh Dodson
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Sevgiyle Disiplin- Doğumdan Yirmi Bir Yaşa Kadar PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Dr. Fitzhugh Dodson. Okumak Sevgiyle Disiplin- Doğumdan Yirmi Bir Yaşa Kadar çevrimiçi şimdi çok kolay!

Çocuğunuzun sağlıklı gelişimi için disiplin de gereklidir.Çocuk psikoloğu Dr. Dodson anne baba rehberi olarak hazırladığı bu kitabında işte bu mesajı veriyorDoğumdan yirmi bir yaşına kadar her dönemde anne-baba-çocuk arasında yaşanılan temel sorunların nasıl çözümleneceğine odaklanan bu kitapta anne babalara pratik ve esnek stratejiler öneriliyor. Ele alınan konulardan bazıları:Disiplin ve ceza arasındaki farkİletişim ve otoriteİstenmeyen davranışları düzeltme yöntemleri Dövmek ya da dövmemek Anne baba haklarıBekar, çalışan ve üvey anne babaların yaşadıkları sorunlar Uzlaşmacı problem çözme teknikleriÇocuğuma zarar vermeden disiplini nasıl sağlayabilirim?Çocuğum "hayır" dediğinde ne yapmalıyım?Ergenlik ve ilk gençlik döneminde çocuğumu gerçekten kontrol edebilir miyim?Çocuğumun beni manipüle ettiğini nasıl anlayabilirim?Kavgacılık, yalan, pasaklılık, uyuşturucu, eşcinsellik, isyankarlık ve şiddet sorunlarına nasıl yaklaşmalıyım?

...te bu mesajı veriyor Doğumdan yirmi bir yaşına kadar her ... Doğumdan Yirmi Bir Yaşa Kadar Sevgiyle Disiplin Kitabina Bak... ... ... Okurhan. Kitaplığa Ekle. Sevgiyle Disiplin Doğumdan Yirmi Bir Yaşa Kadar. Fitzhugh Dodson. Sevgi Tek Başına Yeterli Değildir Çocuğunuzun sağlıklı gelişimi için disiplin de gereklidir. Alış-Veriş Listeme Ekle. Sevgiyle Disiplin- Doğumdan Yirmi Bir Yaşa Kadar. babaların yaşadıkları sorunlar Uzlaşmacı problem çözme teknikleri Çocuğuma zarar vermeden disiplini nasıl sağlayabilirim? Çocuğunuzun sağlıklı gelişimi için disiplin de gereklidir. Çocuk psikoloğu Dr. Dodsan anne baba rehberi olarak hazı ... Sevgiyle Disiplin Doğumdan Yirmi Bir Yaşa Kadar Kitabı ... . Çocuk psikoloğu Dr. Dodsan anne baba rehberi olarak hazırladığı bu kitabında işte bu mesajı veriyor. Doğumdan yirmi bir yaşına kadar her... Çocuğunuzun sağlıklı gelişimi için disiplin de gereklidir. Çocuk psikoloğu Dr. Dodsan anne baba rehberi olarak hazırladığı bu kitabında işte bu mesajı veriyor. Doğumdan yirmi bir yaşına kadar her... Dr. Fitzhugh Dodson. Çocuğunuzun sağlıklı gelişimi için disiplin de gereklidir. Çocuk psikoloğu Dr. Dodson anne baba rehberi olarak hazırladığı bu kitabında işte bu mesajı veriyor Doğumdan yirmi bir... ...bu kitabında işte bu mesajı veriyor Doğumdan yirmi bir yaşına kadar her dönemde anne-baba-çocuk Uzlaşmacı problem çözme teknikleri Çocuğuma zarar vermeden disiplini nasıl sağlayabilirim? Yazar. : Fitzhugh Dodson. Sevgiyle Disiplin; Doğumdan Yirmi Bir Yaşa Kadar. Bugüne dek yazılmış en anlaşılır, pratik ve çözüme odaklanan bir çocuk disiplini rehberi. Doğumdan yirmi bir yaşına kadar her dönemde anne-baba-çocuk arasında yaşanılan temel sorunların Ele alınan konulardan bazıları: Disiplin ve ceza arasındaki fark. İletişim ve otorite....