flyfishingwingshootingexpo.com

Altın Oğlan ile Altın Kız

YAYIN TARİHİ 2009-01-28
DOSYA BOYUTU 5,23
ISBN 6054047383
DİL TÜRK
YAZAR Hasan Latif Sarıyüce
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Altın Oğlan ile Altın Kız PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Hasan Latif Sarıyüce. Okumak Altın Oğlan ile Altın Kız çevrimiçi şimdi çok kolay!

Anadolumuz güzel bir ülkedir. Güzel ülkelerin masalları da güzel olur. Anadolu ve Trakya'dan derlenen bu masallar, masal analarımızın eşsiz güzellikteki dillerinden hiç da aşağı kalmayan şiirli, hareketli, renkli ve akıcı dille yeniden yazıldı. Yeni yeni motiflerle zenginleştirildi.Her yaştaki insanın severek okuyacağı bu masallar, yüzlerce kitabın katıldığı Türkiye İş Bankası 1991 yılı yarışmasında Edebiyat Büyük Ödülü'nü kazandı.

...kya'dan derlenen bu masallar, masal analarımızın eşsiz güzellikteki dillerinden hiç de aşağı kalmayan şiirli ... Altın Oğlan Ile Altın Kız Nar Yayınları Bu Mudur? ... ... Altın Oğlan ile Altın Kız. Hasan Latif Sarıyüce. Yayınevi: Bilgi Yayınevi. https://www.kitapsitesi.com/urun/altin-oglan-ile-altin-kiz. 12 TL. Anadolumuz güzel bir ülkedir. Güzel ülkelerin masalları da güzel olur. Anadolu ve Trakya'dan derlenen bu masallar, masal analarımızın eşsiz güzellikteki dillerinden hiç de aşağı kalmayan şiirli... Mercan Kız Anadolu Masalları 3. Hasan Latif Sarıyüce. Bilgi Yayınevi. Menekşe Yaprağından İncinen Kız. H ... Altın Oğlan ile Altın Kız - Hasan Latif Sarıyüce - Bilgi... | Kitapkolik.com ... ... Mercan Kız Anadolu Masalları 3. Hasan Latif Sarıyüce. Bilgi Yayınevi. Menekşe Yaprağından İncinen Kız. Hasan Latif Sarıyüce....