flyfishingwingshootingexpo.com

Tiridine, Tiridine Suyuna da BandımTarihin Süzgecinde Yöresel Mutfağımız

YAYIN TARİHİ 2013-11-06
DOSYA BOYUTU 8,29
ISBN 9753298247
DİL TÜRK
YAZAR Deniz Gürsoy
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Tiridine, Tiridine Suyuna da BandımTarihin Süzgecinde Yöresel Mutfağımız PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Deniz Gürsoy. Okumak Tiridine, Tiridine Suyuna da BandımTarihin Süzgecinde Yöresel Mutfağımız çevrimiçi şimdi çok kolay!

Son yıllarda yöresel mutfağımıza ilgi arttı. Kapsamlı web sitelerinden televizyon kanallarına, dergilerden gazetelere yöresel yemek kültürüne ve yemek tariflerine daha çok yer veriliyor artık. Deniz Gürsoy, bu ilgi artışından memnun olsa da, bu defa bir bilgi dağınıklığının yaşandığını ve yöresel yemek kültürümüz konusunda yurdun tamamını kapsayan bir çalışmanın bulunmadığını saptayarak “Tiridine, tiridine, suyuna da bandım…”- Tarihin Süzgecinde Yöresel Mutfağımız” kitabını yazma ihtiyacı duydu.Marmara Bölgesi’nden Karadeniz Bölgesi’ne, tek tek her bölgenin mutfağını, geçmişten günümüze, özel seçilmiş yemek tarifleriyle birlikte kapsamlı bir biçimde anlatan Deniz Gürsoy, kitabı hazırlarken yaptığı seyahatler, derlediği kaynak kitaplar ve bu arada çeşitli yörelerden kişilerle kurduğu ilişkilerden yararlandı.Deniz Gürsoy’un bu kitabı, sadece profesyonel aşçıların ya da yemek yapmaya meraklı olanların değil, akademik ortamın, özellikle aşçılık eğitimi veren okulların ilgisini çekecek özellikler ve temel bilgiler de içeriyor.

....ş. Tarih: 18 Mayıs 2020 22:57. Stokta 4 adet6 iş günüSatıcı: TveT8,0 220 Sipariş Yorumları okuTiridine Tiridine Suyuna Da Bandım Tarihin Süzgecinde Yöresel Mutfağımız Deniz Gürsoyun kaleminden yöresel mutfağımızın tarihi ... "Tiridine, Tiridine, Suyuna da Bandım..." ... ... Tiridine Tiridine Suyuna Da Bandım Tarihin Süzgecinde Yöresel Mutfağımız, diğer kategorisinde ücretsiz kargo ve 40,56 TL fiyatıyla ePttAVM.com adresinde. Tiridine, Tiridine, Suyuna da BandımTarihin Süzgecinde Yöresel Mutfağımız, internet satış noktaları ve kitapçılarda!Son yıllarda yöresel mutfağımıza ilgi arttı. İşte usta işi bu kitap, bu müzeyi çalışma masanıza, ok ... Tiridine, Tiridine Suyuna da Bandım Tarihin Süzgecinde Yöresel... ... . Tiridine, Tiridine, Suyuna da BandımTarihin Süzgecinde Yöresel Mutfağımız, internet satış noktaları ve kitapçılarda!Son yıllarda yöresel mutfağımıza ilgi arttı. İşte usta işi bu kitap, bu müzeyi çalışma masanıza, okuma koltuğunuza, mutfak tezgâhınıza taşıyor. Afiyetle efendim… "tridine, tiridine, suyuna da bandım…" Tarihin süzgecinde yöresel mutfağımız. 30 TL. "Tiridine, Tiridine, Suyuna da Bandim...". Tarihin Süzgecinde Yöresel Mutfagimiz, internet satis noktalari ve kitapçilarda!Son yillarda yöresel mutfagimiza ilgi artti. ...bu defa bir bilgi da...