flyfishingwingshootingexpo.com

Yunan Öğretmen Sokrates

YAYIN TARİHİ 2017-04-05
DOSYA BOYUTU 12,87
ISBN 9756391549
DİL TÜRK
YAZAR Lev N. Tolstoy
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Yunan Öğretmen Sokrates PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Lev N. Tolstoy. Okumak Yunan Öğretmen Sokrates çevrimiçi şimdi çok kolay!

Rusya’da ilk kez 1886’da yayınlanan Tolstoy’un bu kitabı hem Çarlık Rusyası, hem de Sovyet Rusya’nın sansürü nedeniyle birçok Rus vatandaşı tarafından da bilinmeyen bu kitap Türkiye’de ilk kez yayınlanmaktadır.“Yunan Öğretmen SOKRATES” kendi zamanını aşan, tüm zamanlar için geçerliliği olan bir eserdir. Yaşamlarının anlamını ve amacını merak edenler, bu kitapta kendileri için çok yeni, beklenmedik ve aradıkları doğru cevapları bulacaklardır. Bu kitap her yaş ve meslekteki insanın ilgisini çekecek bir kitaptır.Tolstoy bu kitap için, “Mükemmel bir halk kitabı ve ciddi bir ahlak kitabı” ifadelerini kullanmıştır.Tolstoy, kitapta ağır felsefi bir dil yerine yalın, halk hikayelerinin diline yakın bir dil kullanmaktadır.Tolstoy için Sokrates, bilge bir insandır. İki bin yıl önce yaşamasına rağmen ahlak dersi veren bir öğretmen olarak o günkü öğrettikleri günümüzde de önemini korumaktadır.Kitaptaki diyalogların çoğu ahlakla ilgili soruların cevaplarını içerir. Tolstoy her bölüme özel bir isim vermiştir. Örneğin, “Nasıl Yaşamak Gerekir?”, “Halk Nasıl Yönetilir?”, “Hangisi Daha İyidir; Efendi mi, Kölesi mi?”, “Aile Yaşantısı Nasıl Olur?” vb.

... Tolstoy. Rusya'da ilk kez 1886'da yayınlanan Tolstoy'un bu kitabı hem Çarlık Rusyası, hem de Sovyet Rusya'nın sansürü nedeniyle birçok Rus vatandaşı tarafından da bilinmeyen bu kitap ... Etkin Yayınevi | Yunan Öğretmen Sokrates | Lev Nikolayeviç Tolstoy ... ... "Yunan Öğretmen Sokrates" kendi zamanını aşan, tüm zamanlar için geçerliliği olan bir eserdir. Tolstoy için Sokrates, bilge bir insandır. Lev Nikolayeviç Tolstoy. Rusya'da ilk kez 1886'da yayınlanan Tolstoy'un bu kitabı hem Çarlık Rusyası, hem de Sovyet Rusya'nın sansürü nedeniyle birçok Rus vatandaşı tarafından da bilinmeyen bu kitap... ...Yunan Öğretmen SOKRATES` kendi zamanını aşan, tüm zamanlar için geçerliliği olan bir eserdir. yerine yalın, halk hikayelerinin diline yakın bir dil kullanmaktadır.Tolstoy için ... Yunan Öğretmen Sokrates - Lev N. Tolstoy | kitapyurdu.com ... ... ...Yunan Öğretmen SOKRATES` kendi zamanını aşan, tüm zamanlar için geçerliliği olan bir eserdir. yerine yalın, halk hikayelerinin diline yakın bir dil kullanmaktadır.Tolstoy için Sokrates, bilge bir insand...