flyfishingwingshootingexpo.com

Tehlikenin Nefesi

YAYIN TARİHİ 2019-01-18
DOSYA BOYUTU 5,57
ISBN 9752117495
DİL TÜRK
YAZAR Hüsnan Şeker
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Tehlikenin Nefesi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Hüsnan Şeker. Okumak Tehlikenin Nefesi çevrimiçi şimdi çok kolay!

Çevresindeki herkes, Salih’in sakin, çalışkan, uysal, ailesinin sözünden çıkmayan, hayalleriyle değil elindekilerle yaşayan bir çocukolduğunu düşünüyordu.Ne oldu da Salih bu kadar değişti? Neden kaçıyor? Kimden korkuyor? Tek başına hiç bilmediği bu sokaklarda ne işi var?Ali, sadece kendine değil herkese kızgındı.Yaptığı ne kadar doğru olursa olsun, ucundan kıyısından bu pisliğe o da bulaşmıştı. Ve şimdi nasıl temizleneceğini bilmiyordu. Kime söylerse söylesin ona inanmayacaklardı, sonuçta o bir çocuktu…Ailesinin yıllardır ölümü göze alma pahasına sakladığı sırrı, ilk kez dillendirecekti Ali, üstelik hiç tanımadığı bir çocuğa.Birbirini hiç tanımayan iki çocuğun tren garında başlayan soluksuz maceralarını okurken onlarla birlikte heyecanlanacak, korkacak ve emanetin ne olduğunu ve neden bu kadar değerli olduğunu merak edeceksiniz.

... bilgileri. Adı: Tehlikenin Nefesi. Tehlikenin Nefesi en uygun fiyatı GittiGidiyor'da! Tehlikenin Nefesi incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Tehlikenin Nefesi ... BAZI KİTAPLARIN TANITIMI- - Tehlikenin Nefesi - Wattpad ... . 1/2. Kapat. Çevresindeki herkes, Salih`in sakin, çalışkan, uysal, ailesinin sözünden çıkmayan, hayalleriyle değil elindekilerle yaşayan bir çocukolduğunu düşünüyordu.Ne oldu da Salih bu kadar değişti? TEHLİKENİN NEFESİ kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. HÜSNAN ŞEKER kitapları ve ALTIN KİTAPLAR 2013 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. Tehlikenin Nefesi, çocuk-gençlik kitapları kategorisinde 9,24 TL indirimli fi ... Tehlikenin Nefesi | bkmkitap.com ... . HÜSNAN ŞEKER kitapları ve ALTIN KİTAPLAR 2013 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. Tehlikenin Nefesi, çocuk-gençlik kitapları kategorisinde 9,24 TL indirimli fiyatı ve PTT Kargo güvencesiyle. Tehlikenin Nefesi. Altın Kitaplar Yayınevi. Ürün Puanı TEHLİKENİN NEFESİ. Marka: ALTIN KİTAP. 9.60 TL. Çevresindeki herkes, Salih'in sakin, çalışkan, uysal, ailesinin sözünden çıkmayan, hayalleriyle değil elindekilerle yaşayan bir çocuk olduğunu düşünüyordu. Ne oldu da Salih bu kadar değişti...