flyfishingwingshootingexpo.com

Kayıp İsimler Krallığı 1– Yön-İz

YAYIN TARİHİ 2019-10-01
DOSYA BOYUTU 7,73
ISBN 6053490371
DİL TÜRK
YAZAR Figen Yaman Coşar
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kayıp İsimler Krallığı 1– Yön-İz PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Figen Yaman Coşar. Okumak Kayıp İsimler Krallığı 1– Yön-İz çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bu günün gençlerine Anadolu kaynaklarından beslenen fantastik bir romanKayıp İsimler Krallığı serisi ile çocuklar, Yunus’un peşinde kayıp isimlerin ve kadim kitabın peşinde koşacaklar. Anadolu topraklarından beslenen değerlerin konu edildiği kitaplarla sadakat, iyilik, vefa gibi değerlerin önemini kavrayacaklar.Yeryüzündeki bütün isimleri silmek isteyen bir kral...Kadim kitabı ve onun takipçilerini yok etmek istemektedir.Seçilmiş çocuk olduğundan habersiz olan Yunus, bir gece köyünden kaçmak zorunda kalır.Yanında sadece asası ve atı vardır...Bu zorlu mücadelede yanında kimler olacak, kimler ona yardım edecek, düşmanları nasıl alt edecek?Bu kaçış onu nasıl bir geleceğe götürüyor?

...risi ile çocuklar, Yunus'un peşinde kayıp isimlerin ve kadim kitabın peşinde koşacaklar ... KAYIP İSİMLER KRALLIĞI 1 YÖN İZ Figen Yaman Coşar ... . 14.25 TL. Bu günün gençlerine Anadolu kaynaklarından beslenen fantastik bir roman. Kayıp İsimler Krallığı serisi ile çocuklar, Yunus'un peşinde kayıp isimlerin ve kadim kitabın peşinde koşacaklar. Kayıp İsimler Krallığı serisi ile çocuklar, Yunus'un peşinde kayıp isimlerin ve kadim kitabın peşinde koşacaklar. Kayıp İsimler Krallığı 1: Yön-İz 70947 Erdem Çocuk. 13.30 TL. Bu günün gençlerin ... Kayıp İsimler Krallığı 1: Yön-İz - Figen Yaman Coşar... | Kitapkolik.com ... . Kayıp İsimler Krallığı 1: Yön-İz 70947 Erdem Çocuk. 13.30 TL. Bu günün gençlerine Anadolu kaynaklarından beslenen fantastik bir roman. Kayıp İsimler Krallığı serisi ile çocuklar, Yunus'un peşinde kayıp isimlerin ve kadim kitabın peşinde koşacaklar. Yazarların En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi.com´da Erdem Çocuk Yayınevine ait Kayıp İsimler Krallığı 1: Yön-İz kitabını Ekinyayinevi.com güvencesi ile güvenle satın alabilirsiniz. 14.44 TL. Bu günün gençlerine Anadolu kaynaklarından beslenen fantastik bir roman. Kayıp İsimler Krallığı serisi ile çocuklar, Yunus'un peşinde kayıp isimlerin ve kadim kitabın peşinde koşacaklar. Daha Fazla Bilgi. Erdem Yayınları Kayıp İsimler Krallığı 1: Yön - İz. Hakkında; Yeryüzündeki bütün isimleri silmek isteyen bir kral... Kadim kitabı ve onun takipçilerini yok etmek istemektedir. Figen Yaman Coşar yazarının diğer kitapları için tıklayınız. Kayıp İsimler Krallığı 1- Yön-İz kitabı ile ilgili daha ayrıntılı içerik için tıklayınız. Kayıp İsimler Krallığı 1... Kayıp İsimler Krallığı 1: Yön-İz. Figen Yaman Coşar. Kayıp İsimler Krallığı serisi ile çocuklar, Yunus'un peşinde kayıp isimlerin ve kadim kitabın peşinde koşacaklar. Kayıp İsimler Krallığı 1: Yön-İz - Abdülgani en-Nablusi. %25. Kayıp İsimler Krallığı serisi ile çocuklar, Yunus'un peşinde kayıp isimlerin ve kadim kitabın peşinde koşacaklar. Bu günün gençlerine Anadolu kaynaklarından beslenen fantastik bir roman. Kayıp İsimler Krallığı serisi ile çocuklar, Yunus'un peşinde kayıp isimlerin ve kadim kitabın peşinde koşacaklar....