flyfishingwingshootingexpo.com

Türkçenin Üreme Yolları ve "Dil Devrimciliğimiz"

YAYIN TARİHİ
DOSYA BOYUTU 5,87
ISBN
DİL TÜRK
YAZAR Hikmet Kıvılcımlı
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Türkçenin Üreme Yolları ve "Dil Devrimciliğimiz" PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Hikmet Kıvılcımlı. Okumak Türkçenin Üreme Yolları ve "Dil Devrimciliğimiz" çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bu araştırmamızda belirli amacımız, dil araştırıcılarımızın gözlerinden kaçmış gözüken ve üzerinde durulduğuna hiçbir yerde raslamadığımız Türkçe üretim ve Öğütüm aygıt (alet), avadanlıklarına (cihazlarına) ve işleyişlerine kısaca işaret etmektir.İncelememiz üç bölüme ayrılıyor:1- Türkçenin Üreme Aygıtı,2- Türkçenin Türeme Avadanlığı ve Örnek Çeşitleri,3- Genel Düşünce ve UygulamalarBirinci ve ikinci Bölümler daha çok Teknik araştırmalar olduğundan, okuyucu için yoruculuğu da göz önüne alarak can sıkmamak için, şemalaştırılmış özetle yetinmeyi tercih ettik. Her okurun, konuyla ilgisi derecesinde o şemalar üzerinde serbestçe işleyebilmesine yer bıraktık. Üçüncü bölümde, o teknik araştırmalardan çıkan Teorik, Tarihsel ve Pratik bir kaç sonuca değindik.

....73. Hangi bahane ile harekete geçildiğini bliiyoruz: Gelişen her dil gibi Türkçe de, iki zıt gidiş tutturmuş bulunuyor ... TÜRKÇENİN ÜREME YOLLARI VE DİL DEVRİMCİLİĞİMİZ Fiyatı ve... ... . 1- Türkçe içinden, birçok sözcük ve deyimler atılıyor. Buna dilin arınması deniyor. 3990000017368. 415157. Türkçenin Üreme Yolları ve Dil Devrimciliğimiz. Derleniş Yayınları. 4.73. 11.22 TL. İncelememiz üç bölüme ayrılıyor: 1- Türkçenin Üreme Aygıtı, 2- Türkçenin Türeme Avadanlığı ve Örnek Çeşitleri, 3- Genel Düşünce ve Uygulamalar. Hikmet Kıvılcımlı. Dizgi : Filiz Kalkan. Sayfa Sayısı : 71. İlk Baskı Yılı : 2011. Dil : Türkçe. İncelememiz ü ... PDF Dr. Hikmet | TÜRKÇENİN ÜREME AYGITI: K A P I L AR ... . Hikmet Kıvılcımlı. Dizgi : Filiz Kalkan. Sayfa Sayısı : 71. İlk Baskı Yılı : 2011. Dil : Türkçe. İncelememiz üç bölüme ayrılıyor: 1- Türkçenin Üreme Aygıtı, 2- Türkçenin Türeme Avadanlığı ve Örnek Çeşitleri, 3- Genel Düşünce ve Uygulamalar. 11.10 TL. Hangi bahane ile harekete geçildiğini bliiyoruz: Gelişen her dil gibi Türkçe de, iki zıt gidiş tutturmuş bulunuyor. 1- Türkçe içinden, birçok sözcük ve deyimler atılıyor. Buna dilin arınması deniyor....