flyfishingwingshootingexpo.com

Çitlembik’in Maceraları

YAYIN TARİHİ 2017-03-30
DOSYA BOYUTU 10,58
ISBN 6059559232
DİL TÜRK
YAZAR Firdevs Kapusızoğlu
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Çitlembik’in Maceraları PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Firdevs Kapusızoğlu. Okumak Çitlembik’in Maceraları çevrimiçi şimdi çok kolay!

Benim küçük dostlarım,Siz sanıyorsunuz ki burada yazılanların hepsi birer hikâye.Çitlembik ve Sarıncak dede de aslında birer hikâye kahramanı…Fakat size bir sır vermeliyim, yaklaşın yamacıma:Sarıncak dede aslında yıllaaaar yıllar önce gerçekten yaşadı.Asıl adını unuttuğunu söylüyor ama ben biliyorum ne olduğunu: Sarı Saltuk.Evet, eskiden ona Sarı Saltuk diyorlardı.Sarı Saltuk çok cesur ve yürekli bir kahramandı.Ayrıca bizim Nasreddin Hoca’nın da arkadaşıydı.Şehir şehir, ülke ülke gezerek insanlara iyiliği, doğruluğu, güzelliği anlattı.Fakat hepimiz Nasreddin Hoca’yı tanıyorken, Sarı Saltuk’tan habersizdik.İşte bu yüzden onu yaşadığı zamandan çıkarıp bugünümüze çağırdım.Bakalım iyi etmiş miyim...Okuyup bana söyleyin olur mu?

...Maceraları-2 / Haritada Kaybolan Ok. Çitlembik'in Maceraları ... Çitlembik'in Maceraları - Firdevs Kapusızoğlu - YouTube ... . Açıklama. Yorumlar (0). 16.50 TL. Çitlembik ve Sarıncak dede de aslında birer hikâye kahramanı… Fakat size bir sır vermeliyim, yaklaşın yamacıma: Sarıncak dede aslında yıllaaaar yıllar önce gerçekten yaşadı. 18.70 TL. Çitlembik ve Sarıncak dede de aslında birer hikâye kahramanı… Fakat size bir sır vermeliyim, yaklaşın yamacıma: Sarıncak dede aslında yıllaaaar yıllar önce gerçekten yaşadı. Çitlembik'in Maceraları. Firdevs Kapusızoğlu. Yayınevi: ... Tenten'in Maceraları - Uçak (Türkçe Dublaj) - YouTube ... . Çitlembik'in Maceraları. Firdevs Kapusızoğlu. Yayınevi: H Yayınları. Çitlembik'in Maceraları En Uygun Fiyatlarla Kitapefendi ile kapınıza kadar geliyor. Çitlembik'in Maceraları. 18.72 TL. Sepete ekle. Çitlembik'in Maceraları-Firdevs Kapusızoğlu-H Yayınları-Kapak Türü Karton Kapak-Sayfa Sayısı 88 -Basım Yılı 2017 | Benim küçük dostlarım, Siz sanıyorsunuz ki b....