flyfishingwingshootingexpo.com

Dikenli Yollar

YAYIN TARİHİ 2005-07-08
DOSYA BOYUTU 12,99
ISBN 9756132191
DİL TÜRK
YAZAR İbrahim Ulvi Yavuz
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Dikenli Yollar PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır İbrahim Ulvi Yavuz. Okumak Dikenli Yollar çevrimiçi şimdi çok kolay!

Günümüz yazarlarından olan İbrahim Ulvi Yavuz, edebiyatın değişik alanlarında eserler vermiş; fakat en çok romancı kimliği ile öne çıkmıştır.İyi bir gözlemci olan yazar, romancılarında içinde yaşadığı toplumu, o toplumun insanlarını ve olaylarını anlatıyor. Ayakları kendi toprağına basan, bu toprağın değerlerinden yana tavır alan yazarın anlattıkları bizim hayatımız; onun romanlarında kendimizden ve çevremizden tanıdık tipler ve olaylarla karşılaşıyoruz. Roman kahramanları, kendi küçük dünyalarından çıkıp büyük şehirlere çalışmaya, okumaya giden ve oralarda tutunma mücadelesi veren kişilerdir. Var olma savaşı çoğu zaman sancılıdır. Yazar, okuyucuyu da bu sancıya ortak etmeyi biliyor.İbrahim Ulvi Yavuz hepimizin hikâyesini yalın bir dil ve samimi bir üslupla anlatıyor.

...tım. - İşte, takva odur. Yani dikenli yolda yürümek ve dikenden sakınmaktır ... Dikenli Yollar ... .[4]. Dikenli Yollar. Yazar: Türker Ercan. Benliğin kibirli yolunda ayağına batan dikendir "doğru" seçimler. Cehenneme giden yollar güllerle süslenmişler! Read DİKENLİ YOLLAR from the story ŞUURÂ by medusaa_96 (Dyg__dgn06) with 53 reads. sır, güç, genelkurgu. Gözlerimi açtığımda o kurtarıcı gözleri göreceğim ak... Dikenli yollarda yürüyorum. Adını bilmediğim bir evrenden geçiyorum. Kim ... Dikenli Yolun Yolcusu | Kimine Göre Gidilmeye Çalışılan Bir Yol... ... ... Dikenli yollarda yürüyorum. Adını bilmediğim bir evrenden geçiyorum. Kimsenin sulamadığı çiçeklerle bezeniyorum. İnsanların korktuğu karanlıklara giriyorum. Yüzmeyi bilmezken senin denizine dalıyorum. Ali Asker Aslan. Dikenli Yollar insan yaşamının zorluklarını anlatırken izahını çok yönlü örneklerle anlatmaya çalışıyor. Burada ülkemi ve dünyayı çok yönlü bir şekilde yaşadığım için... 9789756791684. 476749. Dikenli Yollar. Can Yayınları (Ali Adil Atalay). İNDİRİM %35. Sepete Ekle. Dört Kapı Kırk Makamının Yolu. dikenli yollara söz verdik Allah'a ermeden mevsim bahara, geri dönmeyiz **** Bin dönemeç karşınıza çıksa sarsılmadan hep aynı şeyi söyleyeceksiniz="Çıktık dikenli yollara söz verdik Allah'a... Ali Asker Aslan. Dikenli Yollar insan yaşamının zorluklarını anlatırken izahını çok yönlü örneklerle anlatmaya çalışıyor. Burada ülkemi ve dünyayı çok yönlü bir şekilde yaşadığım için... Kanalımıza Hemen Abone Olun Radyo Tiyatrosu - Dikenli Yol. Provided to VNclip by Believe SAS Dikenli Yollar · Tekin Turan Dört Duvar Arasında ℗ Bonus Müzik Prod. Dikenli Yollar yorumları ve inceleme...