flyfishingwingshootingexpo.com

Dünyadan 1 Hıncal'ın Gördükleri

YAYIN TARİHİ 2005-07-29
DOSYA BOYUTU 3,69
ISBN 9752976689
DİL TÜRK
YAZAR Hıncal Uluç
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Dünyadan 1 Hıncal'ın Gördükleri PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Hıncal Uluç. Okumak Dünyadan 1 Hıncal'ın Gördükleri çevrimiçi şimdi çok kolay!

Yazılarımı seven çok oldu. Karşı çıkanlar da var. "Biz evden kahveye gidemiyoruz bu hayat pahalılığında, oralara nasıl gidelim?” diye. İyi ya... Böyle yazılar aslında gidemeyenler için yazılır zaten. Hiç gitmelerine imkan olmayan yerleri de bilsinler diye... Uydunun Merih'ten gönderdiği bilgileri niye merak ediyoruz? Gelecek tatili Merih'te geçireceğiz de ondan mı? Mesela St. Tropez, Merih'te değil. Yarın ne olacağımız belli mi?..Mısır’daki piramitlerin sırrını biliyor musunuz? Peki dünyanın ilk parlamentosunun nerede kurulduğunu? Kuzey Kutbu’nda kızak gezisi yapmayı hayal ettiniz mi hiç? Avrupa ile Amerika’nın birleştiği yeri görmeye ne dersiniz? Bütün bunları oturduğunuz yerden yapamazsınız elbette. Ama Hıncal Uluç’un usta kaleminden yaptığı gezileri okuyarak tüm bu şehirlere gitmiş kadar olacağınızdan eminiz. Hem de Hıncal’ın kendi yorumlarıyla, belki kendiniz gitseniz hiç göremeyeceğiniz ufak ayrıntılar ve hoşlukları da kaçırmadan..Hıncal’ın Gördükleri, Hıncal Uluç’un pek çok dünya şehrine yaptığı gezilerle başlıyor, yeni şehirler, yeni izlenimlerle sürecek.Bu kitaba Hıncal Uluç’un Sabah Gazetesi’nde yazmaya başladığı günden itibaren yaptığı ilk geziyle başlıyoruz, yani Rusya gezisiyle. Makul bir kalınlığı koruyabilmek için de ilk kitapta 1996 yılına kadar yazdığı gezi yazılarını veriyoruz, ileride tüm yazıları tek bir kitap olarak yayınlama düşüncesini saklı tutarak. Yazarın gezileri devam ettikçe yeni şehirler, yeni izlenimlerle Hıncal’ın Gördükleri de devam edecek.

...ördükleri book. Read reviews from world's largest community for readers ... Dünyadan 1 Hıncal'ın Gördükleri - Hıncal Uluç ... . Start by marking "Hıncal'ın Gördükleri: Dünyadan 1" as Want to Read Hıncal Uluç - HINCALIN GÖRDÜKLERİ DÜNYADAN 1 kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. Hıncal'ın Gördükleri, Hıncal Uluç'un pek çok dünya şehrine yaptığı gezilerle başlıyor... Yazarın gezileri devam ettikçe yeni şehirler, yeni izlenimlerle Hıncal'ın Gördükleri de devam edecek. Hıncal'ın Gördükleri Dünyadan 1 Hıncal Uluç. Dünyadan Böyle te ... Hıncal'ın Gördükleri Dünyadan 1 | bkmkitap.com ... . Hıncal'ın Gördükleri Dünyadan 1 Hıncal Uluç. Dünyadan Böyle tek çok yeri var. Hıncal'ın Gördükleri Hıncal Uluç'un pek çok dünya şehrine yaptığı gezilerle başlıyor yeni şehirler yeni izlenimlerle sürecek. Alış-Veriş Listeme Ekle. "Hıncal Uluç" - diğer ürünler. Hıncal'ın Gördükleri, Hıncal Uluç'un pek çok dünya şehrine yaptığı gezilerle başlıyor, yeni şehirler, yeni izlenimlerle sürecek. Hıncal'ın Gördükleri için şu an mevcudu olmayanlar. Hıncalın Gördükleri Dünyadan-1. ISBN. : 9789752976689. Yazar. : HINCAL ULUC. Ama Hıncal Uluç'un usta kaleminden yaptığı gezileri okuyarak tüm bu şehirlere gitmiş kadar olacağınızdan eminiz. Hem de Hıncal'ın kendi yorumlarıyla, belki kendiniz gitseniz hiç Hıncal'ın Gördükleri, Hıncal Uluç'un pek çok dünya şehrine yaptığı gezilerle başlıyor, yeni şehirler, yeni izlenimlerle sürecek. Dünyadan 1 - Hıncalın Gördükleri isimli kitabın yazarı Hıncal Uluç olarak belirtilmiştir. Ama Hıncal Uluçun usta kaleminden yaptığı gezileri okuyarak tüm bu şehirlere gitmiş kadar olacağınızdan eminiz. 10.79 TL. Hıncal'ın Gördükleri, Hıncal Uluç'un pek çok dünya şehrine yaptığı gezilerle başlıyor, yeni şehirler, yeni izlenimlerle sürecek. Bu içeriğimizde yazar Hıncal Uluç tarafından yazılan Dünyadan 1 Hıncal'ın Gördükleri isimli kitap hakkında detayları sizlere aktarıyoruz. Dünyadan 1 Hıncal'ın Gördükleri Kitabının Kısa Özeti Oku. Hıncal'ın Gördükleri Dünyadan 1 (9789752976689). Marka : Hıncal Uluç. Ama Hıncal Uluç'un usta kaleminden yaptığı gezileri okuyarak tüm bu şehirlere gitmiş kadar olacağınızdan eminiz....