flyfishingwingshootingexpo.com

Rama'yla Buluşma 1

YAYIN TARİHİ 1999-08-01
DOSYA BOYUTU 10,89
ISBN 9756902051
DİL TÜRK
YAZAR Arthur C. Clarke
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Rama'yla Buluşma 1 PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Arthur C. Clarke. Okumak Rama'yla Buluşma 1 çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bir zamanlar Ay'ın yüzeyini delik deşik etmiş olan estereoitler, Dünya için de bir tehlike olmayı sürdürüyordu. 2077 yılının 11 Eylül günü düşen bir esteroit, Padua ve Verona şehirlerini yeryüzünden silince, insanlar için Uzay Muhafızı projesini hayata geçirmek kaçınılmaz olmuştu. 2130 yılında Uzay Muhafızı'nın keşfettiği, keşfedildiği yıl ve sıraya göre önce 31/439, daha sonra ise astronomlar Yunan ve Roma mitolojisinden alınan isimleri tükettiği için Hint Tanrısı 'Rama'nın adını alan cisim jüpiter yörüngesinden Güneş'e doğru yol alıyordu. Alışılmışın dışındaki yörgesi ve büyüklüğüyle Rama katı bir cisim olmayacak kadar hafifti.

...ri, kitabı okuyanlar ve Rama'yla Buluşma kitabına benzeyen kitaplar ... İlk Buluşma 1. Bölüm - YouTube ... . Adı: Rama'yla Buluşma. Yazar Rama'yla Buluşma 1. Arthur C. Clarke. ise astronomlar Yunan ve Roma mitolojisinden alınan isimleri tükettiği için Hint Tanrısı 'Rama'nın adını alan cisim jüpiter yörüngesinden Güneş'e doğru yol alıyordu. RAMA'YLA BULUŞMA,1. BASKI kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Rama'yla buluşma,1. baskı. Arthur C.Clarke. 43,00 tl. Alış-Veri ... Rama'yla Buluşma - Arthur C. Clarke ... . Rama'yla buluşma,1. baskı. Arthur C.Clarke. 43,00 tl. Alış-Veriş Listeme Ekle. Rama'yla Buluşma 1. Yunan ve Roma mitolojisinden alınan isimleri tükettiği için Hint Tanrısı 'Rama'nın adını alan cisim jüpiter yörüngesinden Güneş'e doğru yol alıyordu. Rama'yla Buluşma - Arthur C. Clarke. 331 ...