flyfishingwingshootingexpo.com

Astral Seyahat Teknikleri

YAYIN TARİHİ 2012-05-01
DOSYA BOYUTU 11,32
ISBN 9758584369
DİL TÜRK
YAZAR Nusret Sefa Yılmaz
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Astral Seyahat Teknikleri PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Nusret Sefa Yılmaz. Okumak Astral Seyahat Teknikleri çevrimiçi şimdi çok kolay!

Psişik çalışmalar içinde belki de en çok merak edilen konulardan bir tanesi astral seyahattir. Astral seyahat insan bilincinin ve potansiyelinin ne denli geniş ve ilginç boyutlara sahip olduğunu gösteren en önemli yeteneklerden biridir.Bu konuya ait yapılan çeşitli araştırmalar, deneysel gözlemler ve bireysel deneyimler, bilincin beden dışına taşabildiğini ve farklı mekanlara ait algı deneyimleri yaşayabildiğini ve bunun doğrulanabildiğini göstermiştir.Kitapta hem konu ile ilgili tarihçe ve araştırmalar hem de astral seyahati kendi kendinize deneyimleyebilmeniz için yaygın olarak kullanılan pek çok tekniğe yer veriliyor.Bir bilgiyi doğrulamanın en iyi yolu onu deneyimlemektir. Ruhsal gerçekler deneyimlenmediği sürece kitap sayfalarının arasındaki sözcüklerden ibaret kalır. Elinizdeki kitapta verilen uygulamaları sabırlı bir şekilde uygularsanız siz de beden dışına taşabilir ve bilincinizin bedenle sınırlı olmadığını fark edebilirsiniz.

...kleri ismindeki kitapta kasları gevşetme tekniği var (isteyen bu kitaptan yararlanabilir) ... Astral Seyahat Ve En Kolay Teknik - YouTube ... . Bu arada astral seyahat yaparken bedenden ruh degil enerji cikar ( astral beden). Astral Seyehat için bir çok teknik bulunmaktadır.Gerek ip metodu gerek havada durma düşüncesi vb. Pratik Astral Seyahat Teknikleri. Hazırlık : Düsünceyi Kontrol ve Bedeni Hazirlama 1. Vücudunuzu rahatsiz eden ve hissettiginiz tüm aksesuarlari çikartin. (saat, yüzük, kolye). Peki "Astral seyahat" nasıl yapılır? Astral seyahat yapımında ... 10 Adımda Astral Seyahat Teknikleri ... . (saat, yüzük, kolye). Peki "Astral seyahat" nasıl yapılır? Astral seyahat yapımındaki detaylar nelerdir? "Astral seyahat teknikleri" herkesin merak ettiği konuların başlarında gelmektedir. Astral seyahat, ruhun bedeni terk ederek farklı bir boyuta geçmesidir. Bu geçiş sırasında bilinç açık kalır ve kişi yaptıklarının farkındadır. Astral Seyahat Teknikleri Astral Seyahat Nasıl Yapılır Teknikleri. İnsanoğlu astral seyahat gibi gizemli olaylara her zaman ilgi duymuştur. Şimdi sizlere astral seyahat nasıl yapılır konusunda verilen teknikleri sunmak istiyoruz. Şimdi Astral Seyahat Tekniklerini sırasıyla ele alalım: 1- Telkin ve Konsantrasyon Metodu Bu metodun temeli gevşeme egzersizleri, telkin ve konsantrasyona dayanır... Pratik Astral Seyahat Teknikleri. 1. Vücudunuzu rahatsiz eden ve hissettiginiz tüm aksesuarlari çikartin. (saat, yüzük, kolye) 2. Göz kapaklariniza direkt isik gelmeyecek sekilde odayi karartin. Kendi tekniğini buluncaya kadar öğrendiğin teknikleri uygulamalısın. Astral Seyahat Teknikleri ismindeki kitapta kasları gevşetme tekniği var (isteyen bu kitaptan yararlanabilir). 1. Vücudunuzu rahatsız eden ve hissettiğiniz tüm aksesuarları çıkartın. (saat, yüzük, kolye) 2. Göz kapaklarınıza direkt ışık gelmeyecek şekilde odayı karartın. _ PRATiK ASTRAL SEYAHAT TEKNiKLERi. HAZIRLIK : Düsünceyi Kontrol ve Bedeni Hazirlama 1. Vücudunuzu rahatsiz eden ve hissettiginiz tüm aksesuarlari çikartin. (saat, yüzük, kolye) 2. Göz kapaklariniza... Astral Seyahat Teknikleri. Bu konu ile benzer olabilecek diğer forum sayfaları. anda suurumu kazanacagim Bu teknik uygulanmasi çok kolay oldugundan bir çok kisi bu yolla astral seyahat. Hayatımın uzunca bir süresinde, astral bedenimle astral plan üzerinde çalıştım. Dikkatli gözlem ve eleştirel düşünceyle onu anlamaya ve en nihayetinde ona ışık tutmaya çalıştım. Astral seyahat nedir, nasıl yapılır, niçin yapılır? Adını sıkça duyduğumuz ve pek çok kişi tarafından da merak edilen, araştırılan astral seyahat, basit bir anlatımla beden dışı deneyimdir. Astral seyahat teknikleri bilinmesi gereken detaylar arasındadır. Bu teknikleri bilmeden yolculuğa çıkılması mümkün değildir. Astral yolculuk için neler gereklidir sorusuna yanıtlar arayalım....