flyfishingwingshootingexpo.com

Psiko Yolculuk

YAYIN TARİHİ
DOSYA BOYUTU 4,75
ISBN 9757089044
DİL TÜRK
YAZAR John Perkins
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Psiko Yolculuk PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır John Perkins. Okumak Psiko Yolculuk çevrimiçi şimdi çok kolay!

Elinizdeki eserde, John Perkins, Endonezya'daki Buguiler'le Amazon'daki Shuaralar'la, Andlar'daki Quechualar'la ve dünyanın diğer yörelerindeki psikoyolculuk yapan kişilerle karşılaşmalarını anlatıyor. Adı geçen kabilelere mensup kişilerin, vizyonlar ve düş seyahatleri yoluyla fiziksel hedeflerine ya da içsel bilgelik kaynaklarına nasıl yolculuk edebildiklerini açıklıyor.Yazara göre Psikoyolculuk, Beethoven, Jung ve Einstein gibi yaratıcı zihne sahip kimselerin de kendi çalışma ve araştırmalarında yararlanmış oldukları bir süreçtir. Perkins, aynı tekniği tabiattaki yapıcı güçlerle uyum içinde olmak ve ihtiyacınız olduğunda içsel rehberinize başvurmak için nasıl kullanabileceğinizi de açıklıyor. Bu ilişki kurulduğunda psikoyolculuk, size doğru kararlar vermede ve hayatın her alanında başarılı olabilmek için yenileyici yaklaşımlar geliştirmenizde yardımcı olacaktır.

...ka : Ege Meta Yayınları. Barkod : 9789757089049 ... Psiko Yolculuk %10 İndirimli John Perkins ... . Psiko Yolculuk Özellikleri. Psikoyolculuk, iç uzay olarak da tanımlayabileceğimiz çeşitli şuur boyutlarına nasıl seyahat edilebildiğini ve bu şekilde içsel yeteneklerin nasıl açığa çıktığını yaşanmış... Tabii ki Psiko Yolculuk PDF İndir kitabının e-Book, ePub ve Yandex indirme (download) seçenekleri için yazının devamına göz atmanız gerekiyor. Psiko Yolculuk Kitabının Kısa Özeti Nasıl ... Psiko Yolculuk John Perkins ... . Psiko Yolculuk Kitabının Kısa Özeti Nasıl Okunur? Kitap : Psiko Yolculuk, Yazar : John Perkins, Yayınevi : Ege Meta Yayınları - 9789757089049 - Fiyat: 7,04 TL. Psiko Yolculuk. Size haber verelim. %10. Tüm yeni eski yerli yabancı kitapları Atlas Kitap gelişmiş aramasıyla bulabilirsiniz... Sitemizde en son aranan kelime ( Psiko Yolculuk ). ...yapan kişilerle karşılaşmalarını, bu kişilerin vizyonlar ve düş seyahatleri yoluyla fiziksel hedeflere ya da içsel bilgelik kaynaklarına nasıl yolculuk edebildiklerini bir roman akıcılığıyla anlatmaktadır. ...yapan kişilerle karşılaşmalarını, bu kişilerin vizyonlar ve düş seyahatleri yoluyla fiziksel hedeflere ya da içsel bilgelik kaynaklarına nasıl yolculuk edebildiklerini bir roman akıcılığıyla anlatmaktadır. John Perkins. Elinizdeki eserde, John Perkins, Endonezya'daki Buguiler'le Amazon'daki Shuaralar'la, Andlar'daki Quechualar'la ve dünyanın diğer yörelerindeki psikoyolculuk yapan kişilerle......