flyfishingwingshootingexpo.com

Bilgelik ve Hikmet Yolcusuna Satırlar

YAYIN TARİHİ 2013-10-01
DOSYA BOYUTU 10,92
ISBN 6054812073
DİL TÜRK
YAZAR Adem Özbay
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Bilgelik ve Hikmet Yolcusuna Satırlar PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Adem Özbay. Okumak Bilgelik ve Hikmet Yolcusuna Satırlar çevrimiçi şimdi çok kolay!

Kitapların kalbi vardır. Bence her kitabın en güzel cümlesi o kitabın kalbidir de aynı zamanda. Çoğumuz kitabı okurken çizer ya da not alır. Ama çizdikleri arasında, not aldıkları arasında bir tanesi vardır ki, o kitaba hayat veren cümledir. O cümleyi unutmanız mümkün olmaz. Aklımız unutsa kalbimiz unutmaz.O cümle her yazarın söylemek istediği, ömrü boyunca aradığı ama yazamadığına, söyleyemediğine inandığı cümledir.Kitaplar sadece kelimelerden, harflerden ibaret değildir. O sayfaların içinde nice hayatlar vardır. Yazarın dünyasından, hayallerden, rüyalardan yaşamlar vardır. Sadece bunlar mı, hayır! Ta ağaç halinde iken o ağacın altında söylenen çoban türküleri, sevenlerin mutluluk sözleri, dertlilerin gözyaşları vardır.Can yoldaşımız kitapların en güzel cümlelerinden bir deste sunmak istedik size. Bir cümle dediysek sizi yanıltmasın. Yukarıda saydıklarımızın olduğu kocaman bir dünya vardır bu satırlarda.Kitabın kalbine bir yolculuğa hoş geldiniz.

...ıcı. 10,00 TL. Sepete Ekle. Bilgelik ve hikmet yolcusuna satırlar ... Bilgelik ve Hikmet Yolcusuna Satırlar Pdf İndir ... . Adem Özbay. Benzer Kitaplar. You may also like. Bilgelik ve hikmet yolcusuna satırlar. Özbay, Adem. Bilgelik ve hikmet yolcusuna özlü sözler. Küpçük, M. Zekai. AZ Kitap 9786054812080. 8 €. Kitapların kalbi vardı. Her kitabın en güzel cümlesi o kitabın kalbidir de aynı zamanda. Çoğumuz kitabı okurken çizer ya da not alır. Ama çizdikleri arasında, not aldıkları arasında bir tanesi va ... Bilgelik ve Hikmet Yolcusuna Satırlar - Adem Özbay... | Kitapkolik.com ... . Ama çizdikleri arasında, not aldıkları arasında bir tanesi vardır ki... 9786054812073. 401500. Bilgelik ve Hikmet Yolcusuna Satırlar. Az Kitap. 16.00. Bilgelik ve Hikmet Yolcusuna Satırlar. Açıklama. Taksit Seçenekleri. Yorumlar. ...Yolcusuna Satırlar Kitabının özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Bilgelik ve Hikmet Yolcusuna Satırlar Pdf İndir. Kim, Neyi, Ne Zaman İcat Etti Pdf İndir. Bilgelik ve Hikmet Yolcusuna Satırlar. 12,50₺ Normal Fiyat. 9.50 TL. Kitapların kalbi vardır. Bence her kitabın en güzel cümlesi o kitabın kalbidir de aynı zamanda. Çoğumuz kitabı okurken çizer ya da not alır. Kargo dahil en ucuz7,66 TL +4,90 TL kargoWorld /3 %0Axess /3 %0Satıcıya Git. Bilgelik ve Hikmet Yolcusuna Sat...