flyfishingwingshootingexpo.com

Reiki / Uygulamalı Şifacılık Teknikleri

YAYIN TARİHİ
DOSYA BOYUTU 5,95
ISBN 9758519050
DİL TÜRK
YAZAR H. H. Günther
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Reiki / Uygulamalı Şifacılık Teknikleri PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır H. H. Günther. Okumak Reiki / Uygulamalı Şifacılık Teknikleri çevrimiçi şimdi çok kolay!

Reiki, 'evrensel hayat enerjisi' anlamına gelen Japonca bir sözcüktür ve aynı zamanda çok eski bir şifacılık tekniği olarak yüzyıllardır uygulanmaktadır. Bu kitapta, fotoğraflarla, çizimlerle ve ayrıntılı açıklamalarla Reiki uygulaması ile ilgili gereken tüm bilgiler verilmiştir. Brigitte Müller, Avrupa'daki ilk Reiki öğretmenidir ve bu kitapta kendi deneyimlerini bütün canlılığıyla aktarmaktadır. Horst Günther, Reiki ile Müller'in ilk seminerlerinden birinde karşılaşmış ve bu karşılaşma onun hayatında bir dönüm noktası olmuştur. Bu kitapta anlatılanları uygulayarak siz de evrensel hayat enerjisine bir kanal olabilir ve çevrenizdeki tüm canlıların sağlığı için onlara yardım edebilirsiniz.

...lık göstermez. Ellerin kullanımı: Reiki ellerimiz aracılığı ile uyguladığımız bir tekniktir ... Reiki : Uygulamalı Şifacılık Teknikleri ... . * Pozisyon: odaklanma, baş ağrıları, streste rahatlatıcı. Güler kahraman. Kaynaklar:- 1-Reiki - Uygulamalı Şifacılık Teknikleri /Brigitte Muller - Horst Gunther. 2-www. pjentoft.com. Evrensel enerji, Reiki ve diğer şifacılık yöntemleriyle ilgili kaynak sayfalar... Birinci derece reiki uygulama tekniği. Reiki ellerimiz aracılığı ile uyguladığımız bir tekniktir. ...uygulamaya başladığınız zam ... KENDİMİZE REİKİ UYGULAMASI-1 - Gulernameste - Blogcu.com ... . Reiki ellerimiz aracılığı ile uyguladığımız bir tekniktir. ...uygulamaya başladığınız zaman, birçoklarınız Reiki'ye dair özel teknikler aramaya başlayacaktır. Aşağıda anlattığım teknikleri uygulamak için en az Usui R...