flyfishingwingshootingexpo.com

Su Mitosları

YAYIN TARİHİ 2009-02-02
DOSYA BOYUTU 8,14
ISBN 9755703800
DİL TÜRK
YAZAR Deniz Gezgin
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Su Mitosları PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Deniz Gezgin. Okumak Su Mitosları çevrimiçi şimdi çok kolay!

Mitolojide su, yaratılışın ayrılmaz bir parçasıdır. Çeşitli kültürlerin mitoslarında birbirinden farklı özelliklere sahip olsalar da başlangıçta yalnızca su olduğu ve ilk canlıların bu su aracılığıyla yaratıldığı kabul edilir.Bu çalışma suyun mitolojideki dolayısıyla insan yaşamındaki önemini vurgulamak için hazırlanmıştır.Kitapta yer alan Yunan, Mısır, Japon, Kuzey Avrupa, İran, Hitit, Güney Amerika Mitolojis gibi kültürlerin mitosları suya farklı kültürlerde atfedilen değerlerin gözlenmesi açısından kaynak oluşturmaktadır.Bugün yeryüzündeki su kaynaklarının tükenme noktasına gelmesi karşısında doğayla daha doğru ilişki kurabilmek için mitolojiyi kaynak edinmek bir çare değilse de bir yol olabilir.

...arı suya farklı kültürlerde atfedilen değerlerin gözlenmesi açısından kaynak oluşturmaktadır ... Su Mitosları Deniz Gezgin ... . Kitapta yer alan Yunan, Mısır, Japon, Kuzey Avrupa, İran, Hitit, Güney Amerika Mitolojis gibi kültürlerin mitosları suya farklı kültürlerde atfedilen değerlerin gözlenmesi açısından kaynak oluşturmaktadır. Kitapta yer alan Yunan, Mısır, Japon, Kuzey Avrupa, İran, Hitit, Güney Amerika Mitolojis gibi kültürlerin mitosları suya farklı kültürlerde atfedilen değerlerin gözlenmesi açısından kaynak oluşturmaktadır. Su Mitosları. Yazar: Deniz Gezgin. Kitapta yer alan Yunan, Mısır, Japon, Kuzey Avrupa, İran, Hiti ... Su Mitosları - Deniz Gezgin - Sel Yayıncılık | Kitapkolik.com ... . Su Mitosları. Yazar: Deniz Gezgin. Kitapta yer alan Yunan, Mısır, Japon, Kuzey Avrupa, İran, Hitit, Güney Amerika Mitolojisi gibi kültürlerin mitosları suya farklı kültürlerde atfedilen değerlerin... Su Mitosları. %30. 14,81 TL. Japon Kuzey Avrupa İran Hitit Güney Amerika Mitolojis gibi kültürlerin mitosları suya farklı kültürlerde atfedilen değerlerin gözlenmesi açısından kaynak oluşturmaktadır. Deniz Gezgin. Mitolojide su, yaratilisin ayrilmaz bir parçasidir. Kitapta yer alan Yunan, Mısır, Japon, Kuzey Avrupa, İran, Hitit, Güney Amerika Mitolojis gibi kültürlerin mitosları suya farklı kültürlerde atfedilen değerlerin gözlenmesi açısından kaynak oluşturmaktadır. Deniz Gezgin. Mitolojide su, yaratılışın ayrılmaz bir parçasıdır. Çeşitli kültürlerin mitoslarında birbirinden farklı özelliklere sahip olsalar da başlangıçta yalnızca su olduğu ve ilk canlıların bu su... P>Mitolojide su, yaratılışın ayrılmaz bir parçasıdır. Çeşitli kültürlerin yaratılış mitosları birbirinden farklı özelliklere sahip olsalar da pek çoğunda başlangıçta yalnızca su olduğu ve ilk canlıların bu su... Kitapta yer alan Yunan Mısır Japon Kuzey Avrupa İran Hitit Güney Amerika Mitolojis gibi kültürlerin mitosları suya farklı kültürlerde atfedilen değerlerin gözlenmesi açısından kaynak oluşturmaktadır. Kitapta yer alan Yunan, Mısır, Japon, Kuzey Avrupa, İran, Hitit, Güney Amerika Mitolojis gibi kültürlerin mitosları suya farklı kültürlerde atfedilen değerlerin gözlenmesi açısından kaynak oluşturmaktadır. Kitapta yer alan Yunan, Mısır, Japon, Kuzey Avrupa, İran, Hitit, Güney Amerika Mitolojis gibi kültürlerin mitosları suya farklı kültürlerde atfedilen değerlerin gözlenmesi açısından kaynak oluşturmaktadır. 12.80 TL. Kitapta yer alan Yunan, Mısır, Japon, Kuzey Avrupa, İran, Hitit, Güney Amerika Mitolojis gibi kültürlerin mitosları suya farklı kültürlerde atfedilen değerlerin gözlenmesi açısından kaynak... 12 TL. Su Mitosları-Sel Yayıncılık- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. 13.77 TL. Kitapta yer alan Yunan, Mısır, Japon, Kuzey Avrupa, İran, Hitit, Güney Amerika Mitolojis gibi kültürlerin mitosları suya farklı kültürlerde atfedile...