flyfishingwingshootingexpo.com

Yaşama Çevrilen Pedal

YAYIN TARİHİ 2008-10-16
DOSYA BOYUTU 10,26
ISBN 9759064081
DİL TÜRK
YAZAR Lance Armstrong
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Yaşama Çevrilen Pedal PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Lance Armstrong. Okumak Yaşama Çevrilen Pedal çevrimiçi şimdi çok kolay!

Saatte 120 km süratle giden bir bisikletle Alp dağlarının yamaçlarından inerken attığım zafer narasından sonra değil ölmek, yüz yaşına kadar yaşamak bile bana az geliyor. Ben hiçbir şeyi yavaş yapmam, nefes almayı bile. Ben her şeyi hızlı bir ritimle yaparım, hızlı düşünürüm, hızlı yerim, hızlı uyurum, hızlı kalkarım.Henüz yirmi dört yaşındayken bir efsane olacağına kesin gözle bakılan Lance Armstrong’a, Ekim 1996’da doktorlar yumurtalık kanseri teşhisi ile yüzde kırk yaşama şansı verdikleri gün bütün hayatı tamamen değişmişti. Şimdi önünde uzanan yol, bisikletiyle kat edeceği kilometreler değil, bu dünyada var olmayla olmama arasında geçecek çekişme dolu günlerdi. Artık bundan sonra pedalların yaşama çevrileceği belliydi. Her zaman olduğu gibi, önderlik ruhuyla önünde uzanan yola koyuldu ve yine her zaman olduğu gibi asla kaybetmemeye kararlıydı. Bir yandan vücudunu istila eden kanserle ve ruhunu tüketmek tehdit eden kemoterapiyle savaşırken, bir yandan antrenmanlarına odaklandı ve etrafındaki, hayattan asla pes etmeyenlerden güç aldı.Hastaneden çıkışından sadece on altı ay geçmişti ki, Dünya’nın en zor parkuru olarak bilinen Tour de France’i kazandı. Hem de şimdiye kadar kimsenin yapamadığını yaparak ve hız rekoru kırarak. Üstüne üstlük bundan birkaç ay sonra da hayatında yepyeni bir çiçek açtı ve baba oldu.Yaşama Çevrilen Pedal, bir insanın ona veda hazırlığına karşı verdiği ilham verici bir savaştır. Acıları zafere, trajedileri şölene çeviren bir insan harikasının, yaşamını geri alışının öyküsüdür. Bu, anlatılamayacak bir cesaretin, tutkunun ve yaşamla olan aşkın öyküsüdür.

...vrilen Pedal. Armstrong'un üçüncü aşama testis kanseri olduğu ve hastalığın beynine sıçradığı açıklanırken, yaşama şansının yüzde 40 olduğu belirtildi ... Yaşama Çevrilen Pedal / Kitap / Milliyet Blog ... . Yaşama Çevrilen Pedal - Lance Armstrong. Hala okumakta olduğum bu kitabı sizlere tanıtmak istiyorum. Gerçekten çok beğendiğim ve her bir sayfasını okumaktan keyif aldığım bir kitap . "Yaşama çevrilen pedal" isimli kitap, bisiklet sporunun en başarılı isimlerinden Lance Armstrong' a ait. Kitapta, yaşanmış bir hayat öyküsünün altında yatan yaşama gücü verilmiş bizlere. Akıllı Sıralama Yeni Gelenler İlk Bitecek Ürünler Fiyata Göre (Önce E ... Yaşama Çevrilen Pedal - Lance Armstrong | kitapyurdu.com ... . Kitapta, yaşanmış bir hayat öyküsünün altında yatan yaşama gücü verilmiş bizlere. Akıllı Sıralama Yeni Gelenler İlk Bitecek Ürünler Fiyata Göre (Önce En Yüksek) Fiyata Göre (Önce En Düşük). | Filtrele. yaşama çevrilen pedal. için 14 ürün bulundu. Akıllı Sıralama. Kitap Adı: Yaşama Çevrilen Pedal Yazar: Lance Armstrong Yayıncı: Goa Yayıncılık Sayfa Sayısı: 275. Artık bundan sonra pedalların yaşama çevrileceği belliydi. Yaşama Çevrilen Pedal. BU KİTABI, Bana gerçek bir Şampiyonun nasıl olacağını gösteren anneme, tam bir erkek olmamı sağlayan Kik'e, Tour de France'ı (Fransa Bisiklet Turu)... Bisiklet dünyasının en tanınmış ve başarılı isimlerinden Lance Armstrong'un Yaşama Çevrilen Pedal isimli kitapından akılda kalan bazı paragrafları fırsat buldukça yazıyorum. Not alanında Yaşama Çevrilen Pedal Lance Armstrong PDF İndir indirme alanını göremediyseniz, lütfen altta yazan notu inceleyiniz. Üstteki kitabın PDF dosyası ne yazık ki sitede bulunmamaktadır. click to expand document information. Description: YaŞama Çevrilen Pedal. Date uploaded. YaŞama Çevrilen Pedal. Copyright: Attribution Non-Commercial (BY-NC). ...adı Lance Edward Armstrong olan Amerikalı eski yol bisiklet yarışçısı Lance Armstrong'un Türkiye'de Goa Yayınları'ndan yayımlanmış Yaşama Çevrilen Pedal adlı anı kitabından alıntılar Bundan birkaç ay s...