flyfishingwingshootingexpo.com

Kümesteki Kartal Neden Uçamaz?/Türk Girişimcilerin İnternet Serüveni

YAYIN TARİHİ 2005-08-26
DOSYA BOYUTU 6,48
ISBN 9752540864
DİL TÜRK
YAZAR Burak Büyükdemir
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kümesteki Kartal Neden Uçamaz?/Türk Girişimcilerin İnternet Serüveni PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Burak Büyükdemir. Okumak Kümesteki Kartal Neden Uçamaz?/Türk Girişimcilerin İnternet Serüveni çevrimiçi şimdi çok kolay!

Nevzat, Amerika'daki yüksek lisans eğitimini yarıda bırakıp Türkiye'ye döndüğünde, kendisine gelecek vaadeden bankadaki işinden ayrılan Melih'le birlikte risk dolu bu projeye atıldı. Cem de diğer işlerini bırakıp teklif edilen ortaklığı kabul etti. Kendilerini bekleyen zor günleri hiç bilmiyorlardı. Ufak bir adımla yemeksepeti.com'un uzun yolculuğuna başladılar.Burak ve Serkan, üniversite hayatları boyunca aldıkları eğitimi düşünmeyip mimarlık yapmaktan vazgeçtiler. Kurulu düzenlerini bozdular. Evden çalıştılar. Sıkıntı çektiler. Birlikte gittigidiyor.com adındaki hayallerinin peşine düştüler.Halil, internette kolay hatırlanmak ve ilerde marka olabilmek amacıyla bebek.com ismini satın aldı. Alan adlarını alabilmek için evini sattı. Bu sırada ekonomik krizle mücadele etti. Küçük şirketini kurduğunda elinde maddi hiçbir şey kalmamıştı. Çevresindeki herkes ona farklı gözle bakmaya başlamıştı. Bir çok kimse hayallerine ve yapacaklarına inanmıyordu.Onları bu yoldan çevirmeye çalıştılar, şevklerini kırdılar. Fikirlerini anlattıklarında çok bükük dudaklar gördüler. Aynı denizde yolculuk yapıyorlardı. Birbirlerini tanımıyorlardı ama hepsinin ortak özellikleri vardı. Aşıktılar, odaklanmışlardı, büyük dalgaları aşmayı, fırtınalarla savaşmayı ve en sonunda hayallerine ulaşacakları limanı düşündükleri için bu denizde yolculuğa başlamışlardı.

...n aldı. Alış-Veriş Listeme Ekle. Kümesteki Kartal Neden Uçamaz?/Türk Girişimcilerin İnternet Halil internette kolay hatırlanmak ve ilerde marka olabilmek amacıyla bebek ... Kümesteki Kartal Neden Uçamaz?/Türk Girişimcilerin İnternet... ... .com ismini satın aldı. Kümesteki Kartal Neden Uçamaz Türk Girişimcilerin İnternet Serüveni. Halil, internette kolay hatırlanmak ve ilerde marka olabilmek amacıyla bebek.com ismini satın aldı. Kümesteki Kartal Neden Uçamaz' Türk Girişimcilerin İnternet Serüveni Neden Kitap Yayıncılık Halil, internette kolay hatırlanmak ve ilerde marka olabilmek amacıyla bebek.com ismini satın aldı. Türk Girişimcilerin İnternet Serüveni. Burak Büyükdemir. Neden Kitap Yayıncılık. Halil, internette kolay hatırlanmak ve ilerde marka olabilmek a ... Kümesteki Kartal Neden Uçamaz? Türk Girişimcilerin İnternet Fiyatı ... .com ismini satın aldı. Türk Girişimcilerin İnternet Serüveni. Burak Büyükdemir. Neden Kitap Yayıncılık. Halil, internette kolay hatırlanmak ve ilerde marka olabilmek amacıyla bebek.com ismini satın aldı. Alış-Veriş Listeme Ekle. Kümesteki Kartal Neden Uçamaz?/Türk Girişimcilerin İnternet Halil internette kolay hatırlanmak ve ilerde marka olabilmek amacıyla bebek.com ismini satın aldı. Yazar. : Burak Büyükdemir. Kümesteki Kartal Neden Uçamaz?; Türk Girişimcilerin İnternet Serüveni. Türk Girişimcilerin İnternet Serüveni. Burak Büyükdemir. Neden Kitap Yayıncılık. Halil, internette kolay hatırlanmak ve ilerde marka olabilmek amacıyla bebek.com ismini satın aldı. Türk Girişimcilerin İnternet Serüveni. Yazar : Burak Büyükdemir. Halil, internette kolay hatırlanmak ve ilerde marka olabilmek amacıyla bebek.com ismini satın aldı. Bu içeriğimizde yazar Burak Büyükdemir tarafından yazılan Kümesteki Kartal Neden Uçamaz?/Türk Girişimcilerin İnternet Serüveni isimli kitap hakkında detayları sizlere aktarıyoruz. Kümesteki Kartal Neden Uçamaz. Türk Girişimcilerin İnternet Serüveni. Halil, internette kolay hatırlanmak ve ilerde marka olabilmek amacıyla bebek.com ismini satın aldı. Türk Girişimcilerin İnternet Serüveni. Yazar : Burak Büyükdemir. Halil, internette...