flyfishingwingshootingexpo.com

Arapça Günlük İfadeler Sözlüğü

YAYIN TARİHİ 2013-01-01
DOSYA BOYUTU 9,63
ISBN 6051068206
DİL TÜRK
YAZAR Dr. Şener Şahin
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Arapça Günlük İfadeler Sözlüğü PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Dr. Şener Şahin. Okumak Arapça Günlük İfadeler Sözlüğü çevrimiçi şimdi çok kolay!

En Uygun Arapça İfadeyi Seçmek İçin En Pratik KılavuzBu çalışma temel ve sıkça kullanılan Arapça ifadeler için en pratik bir başvuru kaynağıdır. Kitaptaki yaklaşık 10.000 ifadeTemel sosyal karşılaşmalarSağlık konularıFinansal meselelerTuristik aktivitelerGündelik ihtiyaçları karşılamaAcil durumlargibi oldukça geniş bir yelpazedeki sosyal konuları içeren 20 ana bölümde okura sunulmaktadır. Birçok olası ve uygun ifade ve ibareler ilgili bölümlerde okurun zevkle takip edebileceği bir üslup içerisinde takdim aktarılmıştır.Dolayısıyla Arapça Günlük İfadeler Sözlüğü okurun her gün karşılaştığı değişik durumlarda Arapça dil yeteneğini geniş ve etkili olarak kullanmasını sağlayan eşsiz bir kılavuzdur.

...lası ve uygun ifade ve ibareler, ilgili bölümlerde okurun zevkle takip edebileceği bir üslup içerisinde takdim aktarılmıştır ... Arapça Günlük İfadeler Sözlüğü - Dr. Şener Şahin | kitapyurdu.com ... .Dolayısıyla Arapça Günlük İfadeler Sözlüğü okurun her gün... Birçok olası ve uygun ifade ve ibareler, ilgili bölümlerde okurun zevkle takip edebileceği bir üslup içerisinde takdim aktarılmıştır.Dolayısıyla Arapça Günlük İfadeler Sözlüğü okurun her gün... Yüzü dondu ve "Ah, canım" diye düşündüm ve gözlüğünü çıkardı. Onları yere koydu, pasaportumu ters çevirdi, kenara ... Arapça Cümleler Ve Kelimeler | Gramer Kuralına İhtiyaç Duymadan... ... ... Yüzü dondu ve "Ah, canım" diye düşündüm ve gözlüğünü çıkardı. Onları yere koydu, pasaportumu ters çevirdi, kenara ayırdı ve "Efendim! Bu PDF Arapça Günlük İfadeler Sözlüğü... Dolayısıyla Arapça Günlük İfadeler Sözlüğü okurun her gün karşılaştığı değişik durumlarda Arapça dil yeteneğini geniş ve etkili olarak kullanmasını sağlayan eşsiz bir kılavuzdur. Dolayısıyla Arapça Günlük İfadeler Sözlüğü okurun her gün karşılaştığı değişik durumlarda Arapça dil yeteneğini geniş ve etkili olarak kullanmasını sağlayan eşsiz bir kılavuzdur. Dolayısıyla Arapça Günlük İfadeler Sözlüğü okurun her gün karşılaştığı değişik durumlarda Arapça dil yeteneğini geniş ve etkili olarak kullanmasını sağlayan eşsiz bir kılavuzdur. 19.72 TL. Dolayısıyla Arapça Günlük İfadeler Sözlüğü okurun her gün karşılaştığı değişik durumlarda Arapça dil yeteneğini geniş ve etkili olarak kullanmasını sağlayan eşsiz bir kılavuzdur. Ürün Adı: Arapça Günlük İfadeler Sözlüğü Ürün Kodu: 010172140 Kitabın Yazarı: H.Günday-Ş.Şahin Basım Yılı: 2013 Baskı Sayısı: 2.Baskı Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Çevirmen Dolayısıyla Arapça Günlük İfadeler Sözlüğü okurun her gün karşılaştığı değişik durumlarda Arapça dil yeteneğini geniş ve etkili olarak kullanmasını sağlayan eşsiz bir kılavuzdur. Günlük Dilde Sık Kullanılan Arapça Kelimeler.Zamirler İyelik Zamirleri Örnek Cümleler Soru Kelimeleri Bazı Edatlar Sayılar Sık Kullanılan Fiiller Renkler... Günlük Arapça Konuşmada Kullanılan Temel Kelimeler )‫(كلمات اساسية في تكلم يومية‬ Kelime Yazılış Okunuş + Siyah ‫اسود - سوداء (ج) سود‬ aswad (e.), sawdaa' (d.), suud (ç.) Mavi ‫ زرقاء (ج) زرؽ......